Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Switzerland Biel Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Altug Celikbilek 0 2 0
20.03.23
kvalifik.
Marius Copil 2 6 7 7
Saba Purtseladze 1 71 65 64
20.03.23
1. kolo
Liam Broady 2 6 6
Viktor Durasovic 0 1 4
20.03.23
1. kolo
Thai Kwiatkowski 2 6 3 7
Aziz Dougaz 1 3 6 68
20.03.23
kvalifik.
Daniel Cukierman 2 6 1 6
Mohamed Safwat 1 4 6 0
20.03.23
kvalifik.
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Nicolas Kobelt 0 0 4
20.03.23
1. kolo
Benjamin Hassan 2 7 4 7
Alexander Ritschard 1 63 6 66
20.03.23
kvalifik.
Kirill Kivattsev 2 6 6
Karol Drzewiecki 0 4 3
20.03.23
kvalifik.
Francesco Forti 2 6 7
Luca Potenza 0 3 5
20.03.23
kvalifik.
Neil Oberleitner 2 7 6
Max Hans Rehberg 0 66 4
muži dvouhra tvrdý Spain Las Franquesas del sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Daniel Cox 2 4 6 7
Oscar Jose Gutierrez 1 6 0 65
20.03.23
1. kolo
David Jorda Sanchis 2 7 6
Edan Leshem 0 68 1
20.03.23
1. kolo
Skander Mansouri 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 1 4
20.03.23
kvalifik.
Bogdan Bobrov 2 6 7 7
Maks Kasnikowski 1 76 60 5
20.03.23
kvalifik.
Billy Harris 2 6 3 6
Ryan Nijboer 1 3 6 2
20.03.23
1. kolo kval.
Fajing Sun 2 3 6 6
Jakub Mensik 1 6 3 2
20.03.23
kvalifik.
Karl Friberg 2 6 6
Bruno Pujol Navarro 0 2 3
20.03.23
kvalifik.
Aleksandr Braynin 2 3 6 6
Robin Bertrand 1 6 4 3
20.03.23
1. kolo
Adrian Andreev 2 4 6 6
Daniel Merida Aguilar 1 6 1 3
20.03.23
1. kolo kval.
Rimpei Kawakami 2 6 6
Jordi Garcia Mestre 0 1 1
20.03.23
kvalifik.
Rimpei Kawakami 2 2 7 7
Fajing Sun 1 6 61 5
20.03.23
1. kolo
Bu Yunchaokete 2 6 6
John Echeverria 0 1 2
20.03.23
1. kolo kval.
Maks Kasnikowski 2 6 7 6
Georgii Kravchenko 1 73 5 3
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Yvo Panak 2 2 6 10
Lucio Carnevalle 1 6 3 2
20.03.23
2. kolo kval.
Elio Jose Ribeiro Lago 2 6 6
Radovan Michalik 0 3 4
20.03.23
2. kolo kval.
Andrey Chepelev 2 6 7
Egor Novikov 0 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Louroi Martinez 2 6 6
Hien Pham 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Joao Marcos Nusdeo 2 6 6
Ryan Johnson 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Dax Donders 2 6 6
Gabriel Schenekenberg 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Joris Hoogland 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Igor Gimenez 2 6 6 10
Yuquan Jin 1 2 75 6
20.03.23
2. kolo kval.
Paul Spencer 1 2
Valerio Perruzza skreč 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Vladan Tadic 2 6 2 11
Mehdi Sadaoui 1 0 6 9
20.03.23
2. kolo kval.
Ivan Zaytsev 1 w/o
Valentin Vanta 0
20.03.23
2. kolo kval.
Zekai Li 2 7 6
Vasile Antonescu 0 61 2
20.03.23
2. kolo kval.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Attila Boros 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Frederic Schlossmann 2 6 6
John Sperle 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Adam Jurajda 2 6 6
Gokberk Saritas 0 4 1
20.03.23
2. kolo kval.
Arthur Gea 2 6 6
Aleksandar Mitric 0 2 4
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Jonas Trinker 2 7 6
Felix Einig 0 5 2
20.03.23
1. kolo kval.
Christos Antonopoulos 1 6 5
Ariel Meshulam skreč 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Raphael Calzi 2 6 7
Asaf Friedler 0 3 5
20.03.23
1. kolo kval.
Hong Kit Wong 2 6 6
Niv Zuckerman 0 3 4
20.03.23
2. kolo kval.
Hong Kit Wong 2 7 6
Christos Antonopoulos 0 5 4
20.03.23
2. kolo kval.
Kai Lemstra 2 6 6
Petr Hajek 0 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Niccolo Catini 2 6 6
Manos Galanakis 0 0 2
20.03.23
2. kolo kval.
Preston Brown 2 6 6
Areg Stepanian 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Richard Zusman 2 4 6 10
Niccolo Catini 1 6 4 6
20.03.23
1. kolo kval.
Richard Zusman 2 3 6 10
Tristan Reiff 1 6 2 6
20.03.23
1. kolo kval.
Asaf Friedler 2 6 7
Adi Dagan 0 2 5
20.03.23
2. kolo kval.
Matas Vasiliauskas 2 6 6
Tom Sorin 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Raz Katz 2 0 7 10
Mark Neyelov 1 6 5 8
20.03.23
2. kolo kval.
Nikolay Nedelchev 2 6 6
Raz Haviv 0 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Ioannis Xilas 2 7 6
Ofer Hacohen 0 5 2
20.03.23
1. kolo kval.
Luca Fantini 2 6 6
Tasos Taiganides 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Luca Fantini 2 6 6
Brett Winters 0 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Elgin Khoeblal 2 6 7
Felix Mischker 0 2 5
20.03.23
2. kolo kval.
Jonathan Baron 2 4 6 10
James Beaven 1 6 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Ben Weintraub 2 4 6 10
Achilefs Rafail Kousaridis 1 6 1 7
20.03.23
2. kolo kval.
Ron Ellouck 2 6 6
Ektoras Tsatsakis 0 1 0
20.03.23
2. kolo kval.
Stylianos Christodoulou 2 7 6
Ignacio Martinez (USA) 0 5 2
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Mohamed Ali Abibsi 2 2 6 13
Rishabdev Raman 1 6 4 11
20.03.23
2. kolo kval.
Tom Evans 2 6 7
Yujiro Onuma 0 2 65
20.03.23
2. kolo kval.
Federico Salomone 2 6 6
Luigi Castelletti 0 0 1
20.03.23
kvalifik.
Vesa Ahti 2 6 6
Louis Allen 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Vesa Ahti 2 6 6
Tristan Piombo 0 0 4
20.03.23
kvalifik.
Linang Xiao 2 6 6
Antoine Berger 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Linang Xiao 2 6 6
Luca Serra 0 1 3
20.03.23
kvalifik.
Clement Deleersnyder 2 6 6
Lorenzo Ferri 0 3 1
20.03.23
2. kolo kval.
Clement Deleersnyder 2 6 7
Abraham Asaba 0 4 69
20.03.23
2. kolo kval.
Antoine Berger 2 7 6
Enrico Giacomini 0 63 3
20.03.23
2. kolo kval.
Louis Allen 2 6 6 10
Lorenzo D'Annibale 1 3 72 6
20.03.23
2. kolo kval.
Rocco Piatti 2 6 6
Aleksei Khomich 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Tushar Sharma 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Pablo Trochu 2 7 6
Liova Ajavon 0 62 3
20.03.23
kvalifik.
Pablo Trochu 2 6 6
Tom Evans 0 1 0
20.03.23
kvalifik.
Daniil Ostapenkov 2 6 7
Federico Salomone 0 2 5
20.03.23
2. kolo kval.
Daniil Ostapenkov 2 6 7
Yua Taka 0 4 62
20.03.23
kvalifik.
Brian Bozemoj 1 3 4
Mohamed Ali Abibsi skreč 0 6 2
20.03.23
2. kolo kval.
Brian Bozemoj 2 6 6 10
David Agung Susanto 1 1 75 6
20.03.23
2. kolo kval.
Tiago Pereira 2 4 6 10
Isaac Nortie Nortey 1 6 3 2
20.03.23
kvalifik.
Tiago Pereira 2 6 6
Rocco Piatti 0 1 4
20.03.23
2. kolo kval.
Jack Loge 2 6 6 10
Nico Jaeger 1 76 2 6
20.03.23
kvalifik.
Jack Loge 2 6 6
Ryuichiro Nakano 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Ryuichiro Nakano 2 3 6 10
Denis Constantin Spiridon 1 6 4 8
muži dvouhra antuka Croatia M15 Opatija sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Federico Marchetti 2 6 6
Jan Dimitrijevic 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Daniel Paty 2 6 6
Andre Biro 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Dusan Obradovic 2 5 6 10
Lorenzo Vatteroni 1 7 2 6
20.03.23
2. kolo kval.
Noah Perfetti 2 6 6
Alessandro Cortegiani 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Stefano D'Agostino 2 6 3 11
Obrad Markovski 1 1 6 9
20.03.23
2. kolo kval.
Kristijan Juhas 2 7 6 10
Simone Agostini 1 64 70 5
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Yurii Dzhavakian 2 6 2 10
Sergo Sikharulidze 1 3 6 6
20.03.23
2. kolo kval.
Michael Shaw 2 6 6
Matthew Howse 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Cengiz Aksu 2 6 6
Vincent Jonah Strauch 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Chukang Wang 2 6 6
Samer Al Tori 0 1 0
20.03.23
2. kolo kval.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Gal Emersic Potocnik 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Gabriele Bosio 2 6 6
Fabio Nestola 0 3 0
20.03.23
2. kolo kval.
Sergei Pogosian 2 3 6 10
Anthony Wright 1 6 3 5
20.03.23
2. kolo kval.
Faris Zakaryia 2 6 6
Kuang Chen Lin 0 1 4
20.03.23
2. kolo kval.
Hong-Lin Fu 2 6 6
Lj Fick 0 1 4
20.03.23
2. kolo kval.
Karim El Feky 2 6 6
Cristian Campese 0 3 4
20.03.23
2. kolo kval.
Michael Bassem Sobhy 2 6 6 10
Davud Amirov 1 71 1 8
20.03.23
2. kolo kval.
Alan Bojarski 2 6 6
Mohamad Gomaa 0 4 0
20.03.23
2. kolo kval.
Tomas Lanik 2 6 6
Freddie Ridout 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Tuncay Duran 2 6 6
Abasi Abukusumo 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Jack Karlsson Wistrand 2 3 6 10
Julian Desousa 1 6 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Aryan Lakshmanan 2 6 3 10
Razvan Baiant 1 3 6 6
muži dvouhra tvrdý USA M25 Calabasas sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo kval.
Maciej Rajski 2 6 6
Liam Oliver 0 2 1
20.03.23
1. kolo kval.
Lucas Renard 2 7 6 10
Miles Jones 1 64 73 8
20.03.23
1. kolo kval.
Jonathan Mridha 2 3 6 10
Ishaan Ravichander 1 6 4 3
20.03.23
1. kolo kval.
Connor Farren 2 6 7
Bryce Nakashima 0 4 65
20.03.23
1. kolo kval.
Tim Sandkaulen 2 6 6
Dylan Waldorf Martin 0 0 1
20.03.23
1. kolo kval.
Jacob Brumm 2 6 6
Elijah Strode 0 2 2
20.03.23
1. kolo kval.
Federico Agustin Gomez 1 6
Adam Jones skreč 0 2
20.03.23
1. kolo kval.
Gianni Ross 2 6 6
Kalman L. Boyd 0 4 3
20.03.23
1. kolo kval.
Osgar O'Hoisin 2 6 4 10
Toby Martin 1 3 6 5
20.03.23
1. kolo kval.
Martin Borisiouk 2 6 6
Cameron Muller 0 4 4
20.03.23
1. kolo kval.
Finn Reynolds 2 6 4 10
Joe Tyler 1 1 6 3
20.03.23
1. kolo kval.
Edward Winter 2 6 6
Alex Jones 0 0 1
20.03.23
1. kolo kval.
Dominique Rolland 2 4 6 10
Isaiah Strode 1 6 1 8
20.03.23
1. kolo kval.
Aidan Kim 2 6 6
Warren Wood 0 0 4
20.03.23
1. kolo kval.
Cooper Williams 2 7 6
Semen Pankin 0 62 2
20.03.23
1. kolo kval.
Andrew Rogers 2 6 6
Alex Kuperstein 0 4 2
muži dvouhra antuka Australia M25 Canberra sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Ko Suzuki 2 6 6
Luke Sorensen 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Lawrence Bataljin 2 6 6
Jera Staley 0 2 4
20.03.23
2. kolo kval.
Omar Fields 2 6 6
Cihan Akay 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Stefan Vujic 2 7 6
Adrian Correa 0 64 3
20.03.23
2. kolo kval.
Sean Van Rensburg 2 7 4 10
Amor Jasika 1 68 6 6
20.03.23
2. kolo kval.
Seon Yong Han 2 3 6 10
Dwaine Duncan 1 6 2 6
20.03.23
2. kolo kval.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
Charlie Snow 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Naoki Tajima 2 6 7
Mason Naumovski 0 3 62
20.03.23
2. kolo kval.
Matthew Hulme 2 6 6
Jamie Krattiger 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Corey Gaal 2 6 6
Winter Meagher 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Blake Bayldon 2 6 6
Zachary Adam-Gedge 0 1 4
20.03.23
2. kolo kval.
Thomas Braithwaite 2 2 6 12
Shunsuke Wakita 1 6 3 10
20.03.23
2. kolo kval.
Hans Christian Bustiman Gonzalez 2 6 4 10
Tomislav Edward Papac 1 3 6 5
20.03.23
2. kolo kval.
Jiayang Dong 2 4 6 10
Junhyun Lee 1 6 4 8
20.03.23
2. kolo kval.
Ethan Cook 2 6 6
Matthew Scheers 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Charles Josshua Kinaadman 2 6 6
Zaharije-Zak Talic 0 1 2
muži dvouhra tvrdý India M25 Lucknow sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Vishnu Vardhan 2 6 6
Chirag Duhan 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Pruchya Isarow 2 4 7 11
Shivank Bhatnagar 1 6 64 9
20.03.23
2. kolo kval.
Rishab Agarwal 2 5 6 10
Oges Theyjo Jaya Prakash 1 7 1 7
20.03.23
2. kolo kval.
Grigoriy Lomakin 2 7 6
Suraj R Prabodh 0 63 0
20.03.23
2. kolo kval.
Faisal Qamar 2 6 6
Tommy Czaplinski 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Woobin Shin 2 7 6
Theertha Shashank Macherla 0 5 4
20.03.23
2. kolo kval.
Yash Chaurasia 2 6 7
Kelsey Stevenson 0 1 66
20.03.23
2. kolo kval.
Stijn Pel 2 6 7
Ranjeet Virali-Murugesan 0 4 64
20.03.23
2. kolo kval.
Lohithaksha Bathrinath 1 7 1
Jacob Bradshaw skreč 0 5 2
20.03.23
2. kolo kval.
Romain Faucon 2 6 6
Sandesh Dattatray Kurale 0 2 0
20.03.23
2. kolo kval.
Madhwin Kamath 2 6 6
Arjun Mahadevan 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Mitsuki Wei Kang Leong 2 7 6
Lakshya Gupta 0 5 1
20.03.23
2. kolo kval.
Patrik Oplustil 2 3 7 10
Fardeen Qamar 1 6 5 5
muži dvouhra antuka Colombia M25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo kval.
Michael Quintero 2 6 6
Francisco Tomas Geschwind 0 2 3
20.03.23
1. kolo kval.
Juan Sebastian Gomez 2 6 6
Juan Arturo Espanol Moreno 0 3 4
20.03.23
1. kolo kval.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Joao Victor Couto Loureiro 0 3 4
20.03.23
1. kolo kval.
Luciano Doria 2 7 6
Camilo Alvarez 0 5 2
20.03.23
1. kolo kval.
Juan Sebastian Osorio 2 6 6
Benjamin Torres 0 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Andres Urrea 0 4 4
20.03.23
1. kolo kval.
Joel Angel Lucero 2 7 6
Luis Britto 0 5 3
20.03.23
1. kolo kval.
Arvid Nordquist 2 6 6
Gabriel Tumasonis 0 3 4
20.03.23
1. kolo kval.
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Manuel Felipe Arias C 0 0 2
20.03.23
1. kolo kval.
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 6 6
Ivan Sanchez Bahamon 0 0 1
20.03.23
1. kolo kval.
Alberto Alvarado Berrospi 2 6 6
Camilo Andres Gonzalez Torres 0 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Tobias Franco 2 6 6
Yahir Emiliano Moheno 0 2 2
20.03.23
1. kolo kval.
Lorenzo Claverie 2 6 6
Mateo Castaneda 0 4 0
20.03.23
1. kolo kval.
Thijmen Loof 2 6 6
Gabriele Thomas Brancatelli 0 4 4
20.03.23
1. kolo kval.
Felipe Pinzon Moreno 2 5 6 10
Daniel Salazar Martinez 1 7 3 5
20.03.23
1. kolo kval.
Ryan Augusto dos Santos 2 4 6 15
Mateo Barreiros Reyes 1 6 4 13
muži dvouhra antuka Spain M25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 2 0
20.03.23
1. kolo kval.
Peetu Pohjola 2 3 6 10
Carles Rojas 1 6 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Peetu Pohjola 2 7 6
Lazar Markovic 0 64 1
20.03.23
2. kolo kval.
Jaime Caldes 2 6 6
Freddy Humphries 0 3 0
20.03.23
1. kolo kval.
Lazar Markovic 2 6 6
Yoav Versloot 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 6
Eduard Silviu Schipor 0 2 1
20.03.23
1. kolo kval.
Axel Herberg 2 6 6
Pranav Karthik 0 1 4
20.03.23
2. kolo kval.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Roman Ruenger 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 6
Ye Hongyu 0 1 3
20.03.23
1. kolo kval.
Marcel Politowicz 2 6 6
Breno Rossetto Urvaneja 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Vilius Gaubas 2 6 6
Luca Matteo Sobbe 0 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Toprak Avcibasi 1 6 4
Marcel Politowicz skreč 0 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Toprak Avcibasi 2 1 7 11
Alvaro Peiro Serrano 1 6 5 9
20.03.23
1. kolo kval.
Noah Regas Luis 2 6 6
Juan Ignacio Orzabal Gabrielli 0 1 0
20.03.23
2. kolo kval.
Noah Regas Luis 2 6 6
Xavi Palomar 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Alen Moritz Hodzic 2 6 6
Dani Lopez 0 2 3
20.03.23
1. kolo kval.
Alen Moritz Hodzic 2 6 6
Alexey Shtengelov 0 4 2
20.03.23
1. kolo kval.
Carlo Venturini 2 7 6
Rodrigo Mora Clement 0 5 4
20.03.23
2. kolo kval.
Gabriel Elicha Navas 2 6 6
Kostiantyn Aksonov 0 1 0
20.03.23
2. kolo kval.
Nil Regas Luis 2 6 6
Axel Herberg 0 2 4
20.03.23
1. kolo kval.
Nil Regas Luis 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
David Naharro 2 4 6 10
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 1 6 1 5
20.03.23
2. kolo kval.
Sergio Callejon Hernando 2 7 7
Luis Francisco 0 5 5
20.03.23
2. kolo kval.
Carlos Giraldi 2 7 3 11
Ignacio Benzal Alia 1 64 6 9
20.03.23
1. kolo kval.
Darius Florin Pop 2 2 6 10
Steffan Van Weldam 1 6 1 5
20.03.23
2. kolo kval.
Darius Florin Pop 2 6 6
Carlo Venturini 0 4 1
20.03.23
1. kolo kval.
Xavi Palomar 2 6 6
Ivan Mezentsev 0 4 0
20.03.23
1. kolo kval.
Dani Lopez 1 6
Cheraimo Gallant skreč 0 3
muži dvouhra tvrdý I. France M25 Toulouse Balma sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo kval.
Gregoire Gervail 2 5 6 10
Mat Epee 1 7 4 8
20.03.23
1. kolo kval.
Paul Cayre 2 6 6
Thibault Verdier 0 1 1
20.03.23
1. kolo kval.
Marco De Rossi 2 6 6
Clement Andrieu 0 1 2
20.03.23
1. kolo kval.
Federico Bertuccioli 2 6 7
Maxence Rivet 0 1 5
20.03.23
1. kolo kval.
Allan Deschamps 2 6 7
Lucas Andriamasilalao 0 3 65
20.03.23
1. kolo kval.
Simon Reveniau 2 6 4 10
Julien Dando 1 4 6 8
20.03.23
1. kolo kval.
George Houghton 2 2 6 10
Benjamin Sure 1 6 0 2
20.03.23
1. kolo kval.
Aaron Cohen 2 6 0 14
Ismael Soussi 1 3 6 12
20.03.23
1. kolo kval.
Lewie Lane 2 7 6
Raphael Vaksmann 0 65 1
20.03.23
1. kolo kval.
Ali Habib 2 4 6 10
Nicolas Ocampos-Rossi 1 6 1 5
20.03.23
1. kolo kval.
Max Cunat 2 6 6
Xavi Matas Ortega 0 3 1
20.03.23
1. kolo kval.
Jan Sebesta 2 6 6
Romain Vial 0 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Mathis Bondaz 2 2 6 10
Adan Freire Da Silva 1 6 4 7
20.03.23
1. kolo kval.
Patrick Brady 1 6 3
Matt Ponchet skreč 0 1 2
20.03.23
1. kolo kval.
Paul Barbier Gazeu 2 6 6 17
Valentin Lapalu 1 74 2 15
20.03.23
1. kolo kval.
William Jucha 2 6 1 10
Pierre Antoine Tailleu 1 4 6 4
20.03.23
1. kolo kval.
Ismael Soussi 2 3 6 6
Aaron Cohen 1 6 0 0
muži dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo kval.
Radu Albot 2 6 6 7
Elias Ymer 1 75 4 64
20.03.23
1. kolo kval.
Benoit Paire 2 6 6
Gijs Brouwer 0 2 4
20.03.23
1. kolo kval.
Jan-Lennard Struff 2 3 6 6
Learner Tien 1 6 3 4
20.03.23
1. kolo kval.
Thanasi Kokkinakis 2 6 6
Andrea Collarini 0 3 3
20.03.23
1. kolo kval.
Jordan Thompson 2 6 6
Renzo Olivo 0 2 1
20.03.23
1. kolo kval.
Christopher O'Connell 2 7 6
Yannick Hanfmann 0 62 4
20.03.23
1. kolo kval.
Cristian Garin 2 6 6
Kaichi Uchida 0 4 4
20.03.23
1. kolo kval.
Zhizhen Zhang 2 6 6
Mattia Bellucci 0 1 3
20.03.23
1. kolo kval.
Christopher Eubanks 2 6 6
Abedallah Shelbayh 0 3 3
20.03.23
1. kolo kval.
Aleksandar Vukic 2 6 7
James Duckworth 0 1 5
20.03.23
1. kolo kval.
Roman Safiullin 2 4 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 1 6 3 2
20.03.23
1. kolo kval.
Daniel Altmaier 2 7 7
Martin Damm 0 5 63
20.03.23
1. kolo kval.
Alejandro Tabilo 2 4 6 6
Alexander Shevchenko 1 6 1 4
20.03.23
1. kolo kval.
Borna Gojo 2 6 7 7
Brandon Holt 1 74 65 63
20.03.23
1. kolo kval.
Nuno Borges 2 6 6
Steve Johnson 0 4 4
20.03.23
1. kolo kval.
Yosuke Watanuki 2 3 6 6
Alexander Blockx 1 6 3 0
20.03.23
1. kolo kval.
Geoffrey Blancaneaux 2 3 6 6
Rinky Hijikata 1 6 3 4
20.03.23
1. kolo kval.
Felipe Meligeni Alves 2 6 1 6
Nikoloz Basilashvili 1 4 6 1
20.03.23
1. kolo kval.
Lukas Klein 2 6 4 6
Matteo Arnaldi 1 4 6 4
20.03.23
1. kolo kval.
Aleksandar Kovacevic 2 6 7 7
Maximilian Marterer 1 71 64 60
20.03.23
1. kolo kval.
Pavel Kotov 2 6 7
Tung-Lin Wu 0 2 65
20.03.23
1. kolo kval.
Filip Misolic 1 6 5
Camilo Ugo Carabelli skreč 0 3 3
20.03.23
1. kolo kval.
Timofey Skatov 2 6 6
Emilio Gomez 0 2 2
20.03.23
1. kolo kval.
Tomas Machac 2 6 6
Bradley Klahn 0 4 4
muži dvouhra tvrdý I. France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo
Pierre-Hugues Herbert 2 5 6 6
Raphael Collignon 1 7 3 3
20.03.23
kvalifik.
Mathias Bourgue 2 6 6 6
Luca Castelnuovo 1 75 4 2
20.03.23
kvalifik.
Lucas Poullain 2 6 6
Mick Veldheer 0 3 3
20.03.23
kvalifik.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6 7
Albano Olivetti 1 78 4 65
20.03.23
kvalifik.
Alexandre Reco 2 6 6
Thomas Fancutt 0 1 3
20.03.23
kvalifik.
Jurgen Briand 2 6 6
Daniil Glinka 0 4 3
20.03.23
1. kolo
Gauthier Onclin 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 2 4
20.03.23
kvalifik.
Mark Lajal 2 6 6
Amaury Raynel 0 1 0
muži dvouhra antuka Croatia Zadar Challenger sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Mirza Basic 2 6 6
Salvatore Caruso 0 2 3
20.03.23
kvalifik.
Jeremy Jahn 2 3 7 7
Nikola Milojevic 1 6 5 5
20.03.23
1. kolo
Damir Dzumhur 2 6 7
Filip Cristian Jianu 0 1 64
20.03.23
kvalifik.
David Pichler 2 5 6 7
Gerald Melzer 1 7 3 5
20.03.23
kvalifik.
Julian Ocleppo 2 4 6 6
Carlos Sanchez Jover 1 6 4 1
20.03.23
kvalifik.
Giovanni Fonio 2 7 6
Damien Wenger 0 5 2
20.03.23
1. kolo
Zsombor Piros 2 6 6
Ryan Peniston 0 4 4
20.03.23
1. kolo
Duje Ajdukovic 2 6 3 6
Titouan Droguet 1 4 6 4
20.03.23
kvalifik.
Giulio Zeppieri 2 6 7
Aldin Setkic 0 0 63
20.03.23
1. kolo
Flavio Cobolli 2 6 6
Mili Poljicak 0 1 3
ženy dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Laura Siegemund 2 7 6
Eva Lys 0 5 1
20.03.23
kvalifik.
Lesya Tsurenko 2 7 6
Harriet Dart 0 64 2
20.03.23
kvalifik.
Viktorija Golubic 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 2 3
20.03.23
kvalifik.
Anna-Lena Friedsam 2 1 7 6
Dayana Yastremska 1 6 60 3
20.03.23
kvalifik.
Storm Hunter 2 6 6
Kaja Juvan 0 4 3
20.03.23
kvalifik.
Tereza Martincova 2 4 6 6
Julia Grabher 1 6 3 2
20.03.23
kvalifik.
Anna Schmiedlova 2 7 2 6
Emma Navarro 1 5 6 1
20.03.23
kvalifik.
Nao Hibino 2 6 7
Magdalena Frech 0 4 65
20.03.23
kvalifik.
Karolina Muchova 2 6 6
Kristina Kucova 0 1 3
20.03.23
kvalifik.
Katherine Sebov 2 6 7 6
Jodie Anna Burrage 1 72 5 3
20.03.23
kvalifik.
Mirjam Bjorklund 2 6 3 6
Tamara Zidansek 1 3 6 4
20.03.23
kvalifik.
Varvara Gracheva 2 7 6
Peyton Stearns 0 66 1
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Basak Eraydin 2 2 6 10
Eleanor Baglow 1 6 1 7
20.03.23
2. kolo kval.
Viktoriia Dema 2 6 6
Ada Piestrzynska 0 0 2
20.03.23
2. kolo kval.
Rachele Elisa Zingale 2 7 6
Polina Bakhmutkina 0 5 2
20.03.23
2. kolo kval.
Alina Granwehr 2 6 6
Vanja Gudelj 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Eva Garkusha 2 6 6
Chelsea Vanhoutte 0 4 1
20.03.23
2. kolo kval.
Polina Pavlova 2 6 6
Kristina Mrazikova 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Camilla Zanolini 2 6 4 10
Jimar Gerald Gonzalez 1 3 6 8
20.03.23
2. kolo kval.
Marian Gomez Pezuela Cano 2 5 7 10
Vladislava Andreevskaya 1 7 5 7
20.03.23
2. kolo kval.
Nino Natsvlishvili 2 6 6
Keira Blackbeard 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Aysegul Mert 2 6 6
Estella Jaeger 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Celine Simunyu 2 6 6
Darya Velikova 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Virginia Ferrara 2 6 6
Maria Toma 0 3 1
20.03.23
2. kolo kval.
Joulia Cristiana Cirstea 2 6 6
Laura Radakovic 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Koharu Niimi 2 6 6
Yukina Saigo 0 4 1
20.03.23
2. kolo kval.
Valerija Maija Kargina 2 6 7
Veronika Bokor 0 1 5
20.03.23
2. kolo kval.
Daria Shadchneva 2 6 6
Marie Mettraux 0 4 2
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Martina Caregaro 2 6 6
Laura Fuchs 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Anna Schubries 2 7 6
Natalia Fehr 0 5 1
20.03.23
2. kolo kval.
Sara Lanca 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Giulia Tedesco 2 6 6
Aggeliki Efthimiou 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Beatrice Stagno 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Krystyna Pochtovyk 2 6 6
Carol Plakk 0 0 3
20.03.23
2. kolo kval.
Margarita Ignatjeva 2 6 6
Agnieszka Olszewska 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Stefanie Auer 2 0 6 17
Sofia Avataneo 1 6 2 15
20.03.23
2. kolo kval.
Naroa Aranzabal 2 6 6
Naoko Eto 0 2 4
20.03.23
2. kolo kval.
Ginevra Vallega Montebruno 2 6 6
Alexandra Gombitova 0 0 1
20.03.23
2. kolo kval.
Rikke De Koning 2 7 6
Ivana Gombitova 0 62 1
20.03.23
2. kolo kval.
Anastasia Safta 2 7 6
Chiara Talleri 0 5 3
ženy dvouhra tvrdý Japan W15 Hinode sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Kanako Morisaki 2 6 6
Sera Nishimoto 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Ari Matsumoto 2 6 6
Jia Yi Dong 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Kisa Yoshioka 2 6 6
Rena Takahashi 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Momoko Nishio 2 6 6
Hiromi Sekiguchi 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Miyu Nakashima 2 7 6
Riko Hiroshima 0 5 0
20.03.23
2. kolo kval.
Karen Tsutsumi 2 7 6
Nagomi Higashitani 0 5 3
20.03.23
2. kolo kval.
Mua Shigeta 2 6 6
Risako Togashi 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Honori Koyama 2 6 6
Nonno Adegawa 0 3 1
20.03.23
2. kolo kval.
Sakura Sudo 2 6 6
Kristen Seabury 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Chisato Kanemaki 2 3 6 10
Ayaka Ozeki 1 6 4 7
20.03.23
2. kolo kval.
Shiho Tsujioka 2 6 6
Miyabi Deremer 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Riko Kikawada 2 6 6
Reece Viola Hamilton 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Shiori Kaneyama 2 6 6
Nana Kusumoto 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Moeka Miyata 2 6 6
Akari Inoue 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Madoka Yokokawa 2 3 6 12
Honoka Uchiyama 1 6 1 10
20.03.23
2. kolo kval.
Aoi Hirata 2 3 7 10
Shiho Shibata 1 6 5 1
ženy dvouhra antuka France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Schena Benamar 2 6 6 10
Mathilde Lollia 1 3 75 7
20.03.23
kvalifik.
Lola Marandel 2 7 6
Mariia Bergen 0 68 2
20.03.23
kvalifik.
Linda Salvi 2 6 6
Laura Boehner 0 2 1
20.03.23
kvalifik.
Eloise De Mooij 2 6 6 10
Natalia Orlova 1 74 3 7
20.03.23
kvalifik.
Camilla Gennaro 2 6 7
Jade Marie 0 4 5
20.03.23
kvalifik.
Maelle Leclercq 2 5 6 10
Florence Fohnen 1 7 1 8
20.03.23
kvalifik.
Veronika Podrez 2 6 6
Helena Mohamed 0 4 3
20.03.23
kvalifik.
Julie Myatovic 2 6 6
Anastasia Mozgaleva 0 3 3
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Dejana Radanovic 2 6 6
Yizhen Zheng 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Nicole Gadient 2 6 6
Yana Mykytyn 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Abigail Amos 2 6 6
Martyna Zaremba 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Shuyue Ma 2 6 6 10
Honami Sodeyama 1 72 3 2
20.03.23
2. kolo kval.
Mei Xu Wu 2 6 7
Arabella Koller 0 4 64
20.03.23
2. kolo kval.
Maja Radenkovic 2 6 6
Zixuan Zeng 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Ella Haavisto 2 6 6
Justyna Jodlowska 0 2 3
20.03.23
2. kolo kval.
Jiaqi Wang 2 7 6
Marente Sijbesma 0 61 3
20.03.23
2. kolo kval.
Karine Marion Job 2 6 6
Aaddi Gupta 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Evita Ramirez 2 4 6 10
Milla Sequeira 1 6 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Ireni Lucia 2 6 6
Maja Bajorek 0 4 1
20.03.23
2. kolo kval.
Anja Wildgruber 2 6 7
Sara Pantelic 0 3 5
20.03.23
2. kolo kval.
Hanna Bougouffa 2 6 6
Naima Karamoko 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Alisa Baranovska 2 7 6
Yuna Ohashi 0 63 2
20.03.23
2. kolo kval.
Gaia Parravicini 2 6 6
Ferdaous Bahri 0 3 0
20.03.23
2. kolo kval.
Svetlana Samardzic 2 3 6 10
Margherita Marcon 1 6 4 8
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Pauline Courcoux 2 6 6
Marina Popova 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 3 0
20.03.23
2. kolo kval.
Alicja Formella 2 6 6
Anastasiia Sergienko 0 4 0
20.03.23
2. kolo kval.
Greta Medeghini 2 6 7
Ida Axelsson 0 1 5
20.03.23
2. kolo kval.
Mei Hasegawa 2 6 6
Tabeth Tadoum 0 0 0
20.03.23
2. kolo kval.
Le Yi Liu 2 6 6
Victoria Chramcova 0 4 2
20.03.23
2. kolo kval.
Maria Mikhailova 2 7 6
Isabell Ek 0 66 4
20.03.23
2. kolo kval.
Anastasiya Apalikhina 2 6 6
Stina Larsson 0 2 2
20.03.23
kvalifik.
Anastasiya Apalikhina 1 w/o
Le Yi Liu 0
20.03.23
2. kolo kval.
Lidiia Rasskovskaia 2 6 6
Nour Elbanna 0 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Sara Milanese 2 6 6
Shuchi Chen 0 0 2
20.03.23
2. kolo kval.
Iuliia Iudenko 2 6 7
Alisa Vasileva 0 2 5
20.03.23
2. kolo kval.
Camille Moga 2 7 6
Summer Yardley 0 62 1
20.03.23
2. kolo kval.
Magdalena Swierczynska 2 6 6
Sholape Ayanbadejo 0 1 0
20.03.23
2. kolo kval.
Martina Smolenova 2 1 6 10
Laura Cilekova 1 6 3 8
20.03.23
2. kolo kval.
Nora Svensson 2 6 6
Georgia Kalamaris 0 0 1
20.03.23
2. kolo kval.
Yajing Cao 2 6 6
Marie Weckerle 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý Indonesia W25 Jakarta sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Ji-Hee Choi 2 6 6
Hanna Vinahradava 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Rutuja Bhosale 2 6 6
Fang Ying Xun 0 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Yexin Ma 2 6 6
Sahra Dennehy 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
Hanyu Guo 2 6 3 10
Michika Ozeki 1 1 6 6
20.03.23
2. kolo kval.
Haruna Arakawa 2 6 6
Daniella Clara Suryapranata 0 1 1
20.03.23
2. kolo kval.
I-Hsuan Cho 2 6 6
Ya-Hsuan Lee 0 0 3
20.03.23
2. kolo kval.
Katarina Kozarov 2 6 6
Margot Phanthala 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Emily Welker 2 6 6
Yujin Ahn 0 4 3
20.03.23
2. kolo kval.
Leonie Kung 2 6 6
Amelia Waligora 0 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Mananchaya Sawangkaew 2 6 6
Sunam Jeong 0 1 2
20.03.23
2. kolo kval.
Aunchisa Chanta 2 6 6
Farren Allysia Sandy 0 0 1
20.03.23
2. kolo kval.
Ikumi Yamazaki 2 6 3 10
Deria Nur Haliza 1 3 6 5
20.03.23
2. kolo kval.
Nana Kawagishi 2 4 7 10
Natsuho Arakawa 1 6 64 7
20.03.23
2. kolo kval.
Lucija Ciric Bagaric 2 7 6
Eliessa Vanlangendonck 0 64 1
20.03.23
2. kolo kval.
Sahaja Yamalapalli 2 6 6
Risa Ushijima 0 1 3
20.03.23
2. kolo kval.
Zongyu Li 2 6 7
Min Liu 0 1 5
ženy dvouhra antuka Colombia W25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo kval.
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Patricia Cano 0 1 0
20.03.23
1. kolo kval.
Berta Bonardi 2 6 6
Maria Jose Sanchez Uribe 0 0 1
20.03.23
1. kolo kval.
Riya Bhatia 2 6 6
Vanessa Hull 0 0 0
20.03.23
1. kolo kval.
Guillermina Naya 2 6 6
Dalayna Hewitt 0 2 4
20.03.23
1. kolo kval.
Katarina Jokic 2 6 6
Melanie Klaffner 0 1 1
20.03.23
1. kolo kval.
Melany Solange Krywoj 2 6 6
Alejandra Galindo Rincon 0 1 1
20.03.23
1. kolo kval.
Ana M Becerra 2 6 6
Alyssa Hull 0 1 0
20.03.23
1. kolo kval.
Sofia Sewing 2 6 7
Ana Giraldi Requena 0 1 65
20.03.23
1. kolo kval.
Merel Hoedt 2 6 6
Mia Popovic 0 2 0
20.03.23
1. kolo kval.
Emma Lene 2 6 6
Ariella Burstein 0 0 0
20.03.23
1. kolo kval.
Victoria Hu 2 6 6
Kelly Vargas Gonzalez 0 2 3
20.03.23
1. kolo kval.
Jazmin Ortenzi 2 7 6
Mariapaz Ospina 0 5 1
20.03.23
1. kolo kval.
Solana Sierra 2 6 6
Valentina Mediorreal Arias 0 2 3
20.03.23
1. kolo kval.
Silvia Ambrosio 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 1 1
20.03.23
1. kolo kval.
Romina Ccuno 2 6 6
Juliana Figueroa Teusa 0 0 1
20.03.23
1. kolo kval.
Nikola Daubnerova 2 6 6 10
Mariana Isabel Higuita Barraza 1 77 1 5
ženy dvouhra antuka Spain W25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
20.03.23
2. kolo kval.
Marina Melnikova 2 7 6
Tianmi Mi 0 65 1
20.03.23
2. kolo kval.
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Michaela Laki 0 4 1
20.03.23
2. kolo kval.
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Julia Middendorf 0 2 2
20.03.23
2. kolo kval.
Fiona Ferro 2 7 6
Amandine Hesse 0 5 0
20.03.23
2. kolo kval.
Oana Gavrila 2 6 6
Gergana Topalova 0 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Alice Rame 2 7 6
Maileen Nuudi 0 65 3
20.03.23
2. kolo kval.
Emily Seibold 2 6 2 10
Amina Anshba 1 4 6 5
20.03.23
2. kolo kval.
Andreea Prisacariu 2 7 6
Ida Johansson 0 65 4
20.03.23
2. kolo kval.
Caijsa Wilda Hennemann 2 7 7
Martha Matoula 0 63 64
20.03.23
2. kolo kval.
Chantal Sauvant 2 6 3 10
Olga Helmi 1 3 6 4
20.03.23
2. kolo kval.
Sapfo Sakellaridi 2 6 7
Paula Arias Manjon 0 4 60
20.03.23
2. kolo kval.
Yeon Woo Ku 2 6 6
Maria Kalyakina 0 2 1
20.03.23
2. kolo kval.
Lia Karatancheva 2 6 6
Mia Ristic 0 3 2
20.03.23
2. kolo kval.
Francesca Curmi 2 6 6
Ella Seidel 0 4 4
20.03.23
2. kolo kval.
Lisa Pigato 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 3
20.03.23
2. kolo kval.
Sofia Rocchetti 2 6 6
Daniela Seguel 0 2 3
ženy dvouhra tvrdý I. Slovenia W40 Maribor sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Pemra Ozgen 1 7 3 1
Sijia Wei skreč 0 6 2
20.03.23
kvalifik.
Rebecca Sramkova 2 6 2 6
Aneta Kladivova 1 3 6 0
20.03.23
kvalifik.
Anna Turati 2 3 6 6
Justina Mikulskyte 1 6 4 1
20.03.23
kvalifik.
Katarina Zavatska 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 0 2
20.03.23
kvalifik.
Anna Siskova 2 6 2 6
Viktoria Morvayova 1 4 6 1
20.03.23
kvalifik.
Sofya Lansere 2 6 6
Jessica Pieri 0 1 1
20.03.23
kvalifik.
Veronika Erjavec 2 6 6
Kathleen Kanev 0 2 2
20.03.23
kvalifik.
Tatiana Prozorova 2 6 6
Maia Lumsden 0 2 1
ženy dvouhra antuka Australia W60 Canberra sety 1 2 3 4 5
20.03.23
kvalifik.
Yafan Wang 2 6 6
Milan Krish 0 3 1
20.03.23
kvalifik.
Riko Sawayanagi 2 3 6 6
Ya-Yi Yang 1 6 0 1
20.03.23
kvalifik.
Alexandra Osborne 2 6 6
Erina Hayashi 0 2 3
20.03.23
kvalifik.
Kaylah Mcphee 2 6 6
Ashlee Narker 0 0 3
20.03.23
kvalifik.
Mana Kawamura 2 6 6
Natalie Barbir 0 0 0
20.03.23
kvalifik.
Monique Barry 2 6 7
Belle Thompson 0 2 61
20.03.23
kvalifik.
Sara Nayar 2 6 6
Lisa Mays 0 2 1
20.03.23
kvalifik.
Hayu Kinoshita 2 6 6
Indiya Mcleod 0 0 0
ženy čtyřhra antuka Spain W25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
20.03.23
1. kolo
Jaqueline Cristian/Leyre Romero Gormaz 1 w/o
Martha Matoula/Gergana Topalova 0
<