Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka Germany Heilbronn Challenger sety 1 2 3 4 5
12:00
čtvrtfinále
Bernabe Zapata Miralles  
Sumit Nagal  
13:30
čtvrtfinále
Mackenzie Mcdonald [8]  
Joao Menezes [LL]  
13:30
čtvrtfinále
Dennis Novak [3]  
Taro Daniel [5]  
15:00
čtvrtfinále
Philipp Kohlschreiber [7]  
Daniel Elahi Galan [4]  
muži dvouhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
10:00
3. kolo
Novak Djokovic [1]  
Alejandro Davidovich Fokina [q]  
10:00
3. kolo
Reilly Opelka  
Aslan Karatsev  
12:00
3. kolo
Matteo Berrettini [9]  
Stefanos Tsitsipas [5]  
13:00
3. kolo
Denis Shapovalov [13]  
Rafael Nadal [2]  
13:00
3. kolo
Felix Auger Aliassime  
Federico Delbonis [q]  
14:30
3. kolo
Alexander Zverev [6]  
Kei Nishikori  
16:00
3. kolo
Roberto Bautista Agut [10]  
Andrey Rublev [7]  
19:00
3. kolo
Dominic Thiem [4]  
Lorenzo Sonego  
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Naoki Nakagawa  
Ivan Nedelko [2]  
09:00
2. kolo
David Pichler [8]  
Jacopo Berrettini  
09:00
2. kolo
Orlando Luz [1]  
Alafia Ayeni [LL]  
09:00
2. kolo
Nick Hardt  
Mick Veldheer  
09:00
2. kolo
Sandro Kopp [q]  
Francesco Forti [4]  
09:30
2. kolo
Dragos Nicolae Madaras  
Daniel Michalski [5]  
09:30
2. kolo
Leo Borg  
Timofey Skatov [6]  
10:30
2. kolo
Alexander Erler [3]  
Vladimir Ivanov [q]  
muži dvouhra tvrdý Izrael M15 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo
Justin Roberts  
Marat Deviatiarov [8]  
09:00
2. kolo
Karlo Cubelic [q]  
Felix Corwin [4]  
09:30
2. kolo
Yshai Oliel [3]  
Alexander Cozbinov  
09:30
2. kolo
Alexandar Lazarov [6]  
Reese Stalder [q]  
09:30
2. kolo
Zane Khan [5]  
Julian Cash  
10:00
2. kolo
Edan Leshem [1]  
Sahar Simon [q]  
11:30
2. kolo
Alexandros Skorilas [q]  
Marek Gengel [2]  
11:30
2. kolo
Aidan Mayo  
Ben Patael [7]  
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:30
2. kolo
Erik Crepaldi  
Yunseong Chung [2]  
10:30
2. kolo
Aziz Dougaz [1]  
Uisung Park [q]  
10:30
2. kolo
Alexander Donski  
Michail Pervolarakis [3]  
11:30
2. kolo
Benjamin Lock [4]  
Mattia Frinzi [q]  
11:30
2. kolo
Yusuke Takahashi [5]  
Omni Kumar [q]  
11:30
2. kolo
Thomas Fancutt  
Antoine Bellier [6]  
11:30
2. kolo
Jeremy Beale  
Fabio Coelho [q]  
11:30
2. kolo
Santiago Fa Rodriguez Taverna [8]  
Brandon Holt  
muži dvouhra antuka Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sety 1 2 3 4 5
00:00
2. kolo
Luca Giacomini  
Miljan Zekic [5]  
09:00
1. kolo
Milos Nikolic [WC]  
Maikel De Boes  
10:30
1. kolo
Tomislav Jotovski [q]  
Aleksandar Tomas [WC]  
10:30
1. kolo
Otto Virtanen  
Nerman Fatic [2]  
10:30
1. kolo
Rimpei Kawakami [q]  
Aldin Setkic [6]  
12:00
1. kolo
Fabian Marozsan [8]  
Hamad Medjedovic  
12:00
1. kolo
Peter Fajta  
Marko Miladinovic  
13:30
1. kolo
Bozo Barun [q]  
Bogdan Bajic [WC]  
13:30
1. kolo
Kristijan Juhas [q]  
Federico Campana [q]  
muži dvouhra antuka Germany M15 Troisdorf sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Yannick Mertens [7]  
Luke Johnson [q]  
11:00
2. kolo
Kai Wehnelt  
Lucas Gerch [6]  
11:00
2. kolo
Dan Added [3]  
Tom Kocevar-Desman [q]  
12:30
2. kolo
Juan Pablo Paz  
Elmar Ejupovic [4]  
12:30
2. kolo
Michael Geerts [1]  
Remy Bertola [LL]  
12:30
2. kolo
Louis Wessels [5]  
Marlon Vankan [LL]  
14:00
2. kolo
Marvin Netuschil  
Sebastian Fanselow [2]  
14:00
2. kolo
Timo Stodder [q]  
Luca Van Assche  
muži dvouhra antuka Spain M15 Valldoreix sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Alvaro Lopez San Martin [q]  
Johan Sebastien Tatlot  
10:00
2. kolo
Tiago Cacao  
Martin Damm  
10:00
2. kolo
Alex Marti Pujolras [q]  
Oscar Jose Gutierrez [7]  
10:00
2. kolo
Facundo Diaz Acosta [4]  
Johan Nikles  
11:30
2. kolo
Martin Cuevas  
Ivan Gakhov  
11:30
2. kolo
Juan Bautista Otegui [q]  
Maxime Hamou [5]  
11:30
2. kolo
Rayane Roumane [6]  
Niels Visker [q]  
11:30
2. kolo
Louis Dussin [q]  
Rishab Agarwal [q]  
muži dvouhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Franco Agamenone [q]  
Lucas Miedler [8]  
10:00
2. kolo
Riccardo Bonadio [5]  
Holger Vitus Nodskov Rune  
10:00
2. kolo
Jiri Lehecka [7WC]  
Jesper De Jong  
11:00
2. kolo
Mischa Zverev [3]  
Dalibor Svrcina [WC]  
11:00
2. kolo
Thai Kwiatkowski [1]  
Patrik Rikl [q]  
11:00
2. kolo
Jack Draper  
Jan Satral [q]  
muži dvouhra antuka Croatia Zagreb Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
čtvrtfinále
Nikola Milojevic  
Juan Pablo Varillas  
10:00
čtvrtfinále
Thiago Seyboth Wild [8]  
Marcelo Tomas Barrios Vera [q]  
10:00
čtvrtfinále
Juan Manuel Cerundolo  
Botic Van De Zandschulp  
11:30
čtvrtfinále
Sebastian Baez [q]  
Pedro Martinez Portero [2]  
ženy dvouhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
11:00
3. kolo
Ekaterina Alexandrova  
Jessica Pegula  
11:00
3. kolo
Cori Gauff  
Aryna Sabalenka [7]  
11:30
3. kolo
Ashleigh Barty [1]  
Veronika Kudermetova  
11:30
3. kolo
Barbora Krejcikova  
Iga Swiatek [15]  
11:30
3. kolo
Nadia Podoroska  
Petra Martic  
13:30
3. kolo
Karolina Pliskova [9]  
Vera Zvonareva [q]  
15:00
3. kolo
Jelena Ostapenko  
Angelique Kerber  
18:00
3. kolo
Garbine Muguruza [12]  
Elina Svitolina [5]  
ženy dvouhra antuka USA W100 Bonita Springs sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Magdalena Frech  
Yuriko Miyazaki [q]  
16:00
2. kolo
Katie Volynets [WC]  
Renata Zarazua [6]  
17:30
2. kolo
Madison Brengle [1]  
Mirjam Bjorklund [q]  
17:30
2. kolo
Hanna Chang [q]  
Xin Yu Wang [8]  
18:00
2. kolo
Irina Maria Bara [5]  
Usue Maitane Arconada  
19:30
2. kolo
Varvara Lepchenko  
Irina Fetecau [q]  
19:30
2. kolo
Ashlyn Krueger [WC]  
Storm Sanders  
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Gabriela Ce [1]  
Caijsa Wilda Hennemann [q]  
10:00
2. kolo
Aurora Zantedeschi  
Sapfo Sakellaridi  
10:00
2. kolo
Ilay Yoruk [q]  
Elena Malygina [7]  
10:30
2. kolo
Polina Leykina  
Eszter Meri [q]  
11:30
2. kolo
Fanny Ostlund [6]  
Margaux Rouvroy [LL]  
11:30
2. kolo
Ozlem Uslu [LL]  
Romana Cisovska [q]  
11:30
2. kolo
Antonia Ruzic [q]  
Misaki Matsuda  
11:30
2. kolo
Julia Avdeeva  
Cristina Dinu  
ženy dvouhra tvrdý Izrael W15 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Emily Appleton  
Lina Glushko [7]  
10:00
2. kolo
Nicole Khirin  
Maria Sholokhova  
10:00
2. kolo
Weronika Baszak  
Shavit Kimchi  
11:30
2. kolo
Ekaterina Yashina [3]  
Magdalena Stoilkovska [q]  
11:30
2. kolo
Hiroko Kuwata [1]  
Jenny Duerst  
11:30
2. kolo
Elena-Teodora Cadar  
Timea Jaruskova  
11:30
2. kolo
Alicia Barnett [5]  
Clara Vlasselaer [q]  
11:30
2. kolo
Valentina Ryser [6]  
Noa Major [WC]  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Erika Sema [5]  
Chiara Catini [q]  
11:30
2. kolo
Miharu Imanishi [3]  
Evita Ramirez [WC]  
11:30
2. kolo
Federica Prati  
Anastasia Kulikova [2]  
11:30
2. kolo
Daria Lodikova [7]  
Freya Christie  
11:30
2. kolo
Angelica Raggi  
Sakura Hosogi [8]  
11:30
2. kolo
Olga Helmi  
Dasha Ivanova [4]  
11:30
2. kolo
Anna Kubareva [1]  
Maria Paulina Perez Garcia  
11:30
2. kolo
Hina Inoue  
Sarah Beth Grey [6]  
ženy dvouhra tvrdý Ecuador W25 Salinas sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Barbara Gatica  
Mai Hontama  
16:00
2. kolo
Ingrid Gamarra Martins  
Victoria Rodriguez [q]  
16:00
2. kolo
Susan Bandecchi [1]  
Maria Lourdes Carle  
16:00
2. kolo
Maria Timofeeva [q]  
Ioana Loredana Rosca  
ženy dvouhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
11:30
2. kolo
Alexandra Dulgheru  
Elena Gabriela Ruse [9]  
11:30
2. kolo
Kristina Kucova [3]  
Kimberley Zimmermann [LL]  
11:30
2. kolo
Viktorija Golubic [1]  
Lois Boisson [q]  
13:00
2. kolo
Destanee Aiava  
Kurumi Nara [4]  
13:00
2. kolo
Diane Parry [q]  
Beatriz Haddad Maia  
14:30
2. kolo
Barbara Haas [5]  
Julia Grabher  
14:30
2. kolo
Clara Burel [7]  
Margot Yerolymos [q]  
16:00
2. kolo
Anna Bondar [q]  
Chloe Paquet  
ženy dvouhra antuka Spain W60+H La Bisbal sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Kateryna Kozlova  
Jessica Pieri [q]  
11:00
2. kolo
Irina Khromacheva  
Lara Arruabarrena  
11:00
2. kolo
Viktoria Kuzmova [3]  
Tereza Mrdeza [q]  
11:30
2. kolo
Greetje Minnen [7]  
Simona Waltert [q]  
12:00
2. kolo
Arantxa Rus [1]  
Natalija Kostic  
13:30
2. kolo
Marina Bassols Ribera [q]  
Marta Custic [WC]  
15:30
2. kolo
Anna-Lena Friedsam [5]  
Olga Danilovic  
17:00
2. kolo
Ekaterine Gorgodze  
Victoria Jimenez Kasintseva [WC]  
muži čtyřhra antuka Germany Heilbronn Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Daniel Elahi Galan/Tallon Griekspoor  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [3]  
12:00
čtvrtfinále
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
Andre Goransson/Sem Verbeek  
14:00
čtvrtfinále
Aisam Qureshi/Andrei Vasilevski [1]  
Lloyd Glasspool/Matt Reid  
16:30
čtvrtfinále
Marc Polmans/Artem Sitak  
Sander Arends/Divij Sharan [2]  
muži čtyřhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
10:00
2. kolo
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [ALT]  
Wesley Koolhof/Jean-Julien Rojer [7]  
11:30
2. kolo
Marcus Daniell/Philipp Oswald  
Nikola Mektic/Mate Pavic [2]  
11:30
2. kolo
Fabio Fognini/Lorenzo Musetti [WC]  
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop [ALT]  
13:00
2. kolo
Marcelo Demoliner/Daniil Medvedev  
Adrian Mannarino/Benoit Paire  
13:00
2. kolo
John Peers/Michael Venus  
Ivan Dodig/Filip Polasek [3]  
14:30
2. kolo
Kevin Krawietz/Horia Tecau [8]  
Liam Broady/Andy Murray [ALT]  
16:00
2. kolo
Raven Klaasen/Ben Mclachlan  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [5]  
muži čtyřhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Antonio Massara/Gabriele Piraino [WC]  
Nick Hardt/Naoki Nakagawa  
11:30
čtvrtfinále
Karl Friberg/Simon Yitbarek  
Sandro Kopp/Mick Veldheer  
12:00
čtvrtfinále
Ignacio Carou/Mariano Navone  
Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney  
13:30
čtvrtfinále
Cezar Cretu (ROU)/Dragos Nicolae Madaras  
Ignacio Monzon/Fermin Tenti  
muži čtyřhra tvrdý Izrael M15 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
11:30
semifinále
Alexander Cozbinov/Marat Deviatiarov [3]  
Alec Beckley/Khololwam Montsi  
12:30
semifinále
Julian Cash/Felix Corwin  
Keenan Mayo/Reese Stalder  
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:30
čtvrtfinále
Aziz Dougaz/Guy Orly Iradukunda [1]  
Constantin Bittoun Kouzmine/Louis Tessa  
14:30
čtvrtfinále
Alexander Donski/Robert Strombachs [4]  
Taisei Ichikawa/Seita Watanabe  
14:30
čtvrtfinále
Yunseong Chung/Uisung Park  
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa [2]  
15:30
čtvrtfinále
Jeremy Beale/Thomas Fancutt  
Erik Crepaldi/Mariano Kestelboim [3]  
muži čtyřhra antuka Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sety 1 2 3 4 5
12:00
1. kolo
Valentin Lapalu/Luca Teboul [WC]  
Gilbert Klier Junior/Naoki Tajima [4]  
13:30
1. kolo
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev [1]  
Maikel De Boes/Rimpei Kawakami  
14:30
čtvrtfinále
Danylo Kalenichenko/Aleksandar Tomas [WC]  
Nerman Fatic/Vladan Tadic  
15:00
1. kolo
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva [3]  
Luca Giacomini/Gorazd Srbljak  
muži čtyřhra antuka Germany M15 Troisdorf sety 1 2 3 4 5
14:00
čtvrtfinále
Dan Added/Luke Johnson [1]  
Tom Gentzsch/Marvin Greven [WC]  
15:30
čtvrtfinále
Constantin Schmitz/Kai Wehnelt [3]  
Tom Kocevar-Desman/Hazem Naow  
15:30
čtvrtfinále
Mike Doering/Nikolas Walterscheid-Tukic  
Juan Ignacio Galarza/Juan Pablo Paz [4]  
15:30
čtvrtfinále
Remy Bertola/Tomas Lipovsek Puches  
Mats Hermans/Glenn Smits [2]  
muži čtyřhra antuka Spain M15 Valldoreix sety 1 2 3 4 5
14:00
čtvrtfinále
Francisco Cabral/Goncalo Falcao [1]  
Michiel De Krom/Ryan Nijboer  
14:00
čtvrtfinále
Theo Arribage/Benjamin Pietri  
Martin Damm/Alex Rybakov  
14:00
čtvrtfinále
Oscar Jose Gutierrez/Jaume Pla Malfeito [3]  
Georgii Kravchenko/Alvaro Lopez San Martin  
muži čtyřhra antuka Czech Republic M25 Prague sety 1 2 3 4 5
00:00
čtvrtfinále
Manuel Guinard/Lucas Miedler [1]  
Vlad Victor Cornea/Uladzimir Ignatik  
13:00
1. kolo
Adam Pavlasek/Robin Stanek [ALT]  
Viktor Durasovic/Markus Eriksson [4]  
13:30
1. kolo
Franco Agamenone/Piotr Matuszewski  
Vit Kopriva/Jiri Lehecka  
13:30
1. kolo
Chun Hsin Tseng/Mischa Zverev [3]  
Thai Kwiatkowski/Alexander Ritschard  
14:30
1. kolo
Riccardo Bonadio/Viktor Galovic  
Andrew Paulson/Patrik Rikl [WC]  
muži čtyřhra antuka Croatia Zagreb Challenger sety 1 2 3 4 5
11:30
čtvrtfinále
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov [1]  
Dmitry Popko/Alejandro Tabilo  
11:30
čtvrtfinále
Jason Jung/Go Soeda  
Szymon Walkow/Jan Zielinski  
13:00
čtvrtfinále
Roman Jebavy/Andrej Martin  
Evan King/Hunter Reese [3]  
13:00
čtvrtfinále
Duje Ajdukovic/Frane Nincevic [WC]  
Romain Arneodo/Albano Olivetti [2]  
ženy čtyřhra antuka Italy Rome sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens [1]  
Sharon Fichman/Giuliana Olmos [ALT]  
13:00
2. kolo
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova [2]  
13:00
2. kolo
Cori Gauff/Veronika Kudermetova  
Gabriela Dabrowski/Asia Muhammad [8]  
14:00
2. kolo
Elena Vesnina/Vera Zvonareva [SR]  
Nicole Melichar/Demi Schuurs [3]  
ženy čtyřhra antuka USA W100 Bonita Springs sety 1 2 3 4 5
16:00
čtvrtfinále
Eri Hozumi/Miyu Kato [3]  
Ulrikke Eikeri/Catherine Harrison  
17:30
čtvrtfinále
Erin Routliffe/Aldila Sutjiadi  
Ashlyn Krueger/Robin Montgomery [WC]  
21:00
čtvrtfinále
Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide [1]  
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe  
21:00
čtvrtfinále
Emina Bektas/Tara Moore  
Elizabeth Mandlik/Katie Volynets [WC]  
ženy čtyřhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
12:30
čtvrtfinále
Katharina Hering/Natalia Siedliska  
Elena Malygina/Fanny Ostlund [2]  
12:30
čtvrtfinále
Gabriela Ce/Cristina Dinu [1]  
Mayuka Aikawa/Misaki Matsuda  
12:30
čtvrtfinále
Doga Turkmen/Ozlem Uslu  
Vanessa Ersoz/Melis Ayda Uyar  
12:30
čtvrtfinále
Margaux Rouvroy/Sapfo Sakellaridi  
Cemre Anil/Basak Eraydin [3]  
ženy čtyřhra tvrdý Izrael W15 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
13:00
semifinále
Emily Appleton/Alicia Barnett [1]  
Alexandra Osborne/Maria Sholokhova  
13:00
semifinále
Weronika Baszak/Valentina Ryser  
Jenny Duerst/Nina Stadler [2]  
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14:30
čtvrtfinále
Jasmijn Gimbrere/Sem Wensveen  
Angelica Raggi/Erika Sema [2]  
14:30
čtvrtfinále
Freya Christie/Sarah Beth Grey [1]  
Lauren Proctor/Anna Ulyashchenko  
14:30
čtvrtfinále
Chiara Catini/Federica Prati  
Daria Lodikova/Eliessa Vanlangendonck [3]  
ženy čtyřhra antuka France W60 Saint Gaudens sety 1 2 3 4 5
10:00
1. kolo
Aubane Droguet/Selena Janicijevic  
Darya Astakhova/Ekaterina Makarova (1996)  
10:00
1. kolo
En Shuo Liang/Valeriya Strakhova  
Mariam Bolkvadze/Isabella Shinikova  
16:00
čtvrtfinále
Tessah Andrianjafitrimo/Carole Monnet  
Estelle Cascino/Jessika Ponchet [2]  
ženy čtyřhra antuka Spain W60+H La Bisbal sety 1 2 3 4 5
15:00
čtvrtfinále
Viktoria Kuzmova/Arantxa Rus [1]  
Riya Bhatia/Na-Lae Han  
17:00
1. kolo
Marina Bassols Ribera/Marta Custic  
Richel Hogenkamp/Suzan Lamens  
<