Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

ženy dvouhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
20.06.19
11:00
2. kolo
Angelique Kerber [1]  
Maria Sharapova [WC]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Alize Cornet  
Amanda Anisimova [5]  
20.06.19
11:00
čtvrtfinále
Yafan Wang  
Anastasija Sevastova [2]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Belinda Bencic [3]  
Shelby Rogers [q]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Paula Badosa Gibert [WC]  
Caroline Garcia [6]  
20.06.19
11:00
čtvrtfinále
Sofia Kenin [7]  
Elise Mertens [4]  
ženy dvouhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
20.06.19
12:30
2. kolo
Jennifer Brady  
Ashleigh Barty [2]  
20.06.19
14:30
2. kolo
Naomi Osaka [1]  
Yulia Putintseva  
20.06.19
16:30
2. kolo
Evgeniya Rodina  
Julia Goerges [8]  
20.06.19
18:30
2. kolo
Qiang Wang [6]  
Venus Williams [WC]  
ženy dvouhra tráva United Kingdom W100 Ilkley sety 1 2 3 4 5
20.06.19
11:00
2. kolo
Monica Niculescu  
Robin Anderson [q]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Yanina Wickmayer  
Bibiane Schoofs  
20.06.19
11:00
2. kolo
Magdalena Rybarikova [1]  
Beatriz Haddad Maia  
20.06.19
11:00
2. kolo
Veronica Cepede Royg [q]  
Magda Linette [4]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Timea Babos  
Lin Zhu [7]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Jana Cepelova [q]  
Varvara Flink  
20.06.19
11:00
2. kolo
Tereza Smitkova  
Katie Swan [WC]  
20.06.19
11:00
2. kolo
Anna Blinkova [3]  
Martina Di Giuseppe [q]  
ženy dvouhra tvrdý Republic of Korea W15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
20.06.19
03:00
2. kolo
Hyojung Yea [WC]  
Shiori Fukuda [5]  
20.06.19
03:00
2. kolo
Ayaka Okuno  
Hwui Won Wi [q]  
20.06.19
03:00
2. kolo
Zhuoma Ni Ma  
So-Ra Lee [6]  
20.06.19
03:00
2. kolo
Ayumi Koshiishi [7]  
Sunam Jeong  
20.06.19
04:30
2. kolo
Kanako Morisaki [8]  
Sakura Hosogi  
20.06.19
04:30
2. kolo
Yidi Yang [4]  
Olga Helmi  
20.06.19
04:30
2. kolo
Misaki Matsuda  
Da Hye Kim  
ženy dvouhra tvrdý Izrael W15 Netanya sety 1 2 3 4 5
20.06.19
08:30
2. kolo
Fiona Codino [4]  
Iveta Dapkute [q]  
20.06.19
08:30
2. kolo
Agathe Timsit  
Anastasia Zakharova [6]  
20.06.19
10:00
2. kolo
Lina Glushko  
Nicole Nadel  
20.06.19
10:00
2. kolo
Evgeniya Levashova [q]  
Shahar Biran  
20.06.19
10:00
2. kolo
Yekaterina Dmitrichenko  
Yuval Keren  
20.06.19
11:30
2. kolo
Lou Adler [1]  
Yarden Akler [WC]  
20.06.19
11:30
2. kolo
Kristin Younes [WC]  
Nicole Khirin [WC]  
20.06.19
11:30
2. kolo
Shelly Bereznyak  
Ekaterina Vishnevskaya [3]  
ženy dvouhra antuka USA W15 Orlando sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Grace Min [1]  
Allura Zamarripa  
20.06.19
00:00
2. kolo
Joelle Kissell [6]  
Karina Miller [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Madeleine Kobelt [q]  
Eleana Yu [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Alana Smith [q]  
Connie Ma [3]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Giorgie Jones [q]  
Sofia Sewing [7]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Natasha Subhash [4]  
Gianna Pielet [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Elizabeth Coleman [WC]  
Tori Kinard [2]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Kimmi Hance  
Lauren Proctor  
ženy dvouhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Irys Ekani [q]  
Angela Fita Boluda  
20.06.19
00:00
2. kolo
Eugenia Ganga [8]  
Nuria Brancaccio  
20.06.19
00:00
2. kolo
Margaux Rouvroy [SE]  
Anna Turati  
20.06.19
11:00
2. kolo
Julia Stamatova [1]  
Maria Paulina Perez Garcia  
20.06.19
11:00
2. kolo
Karolayne Da Rosa [4]  
Elena Milovanovic  
20.06.19
12:30
2. kolo
Carla Touly [q]  
Constance Sibille [5]  
ženy dvouhra tvrdý USA W25 Denver sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Hayley Carter  
Tereza Mihalikova [5]  
ženy dvouhra tvrdý Indonesia W25 Jakarta sety 1 2 3 4 5
20.06.19
05:00
2. kolo
Miharu Imanishi [6]  
Yexin Ma  
20.06.19
05:00
2. kolo
Michika Ozeki [q]  
Momoko Kobori [2]  
20.06.19
05:00
2. kolo
Hiroko Kuwata [1]  
Erika Sema  
20.06.19
05:00
2. kolo
Aldila Sutjiadi [IR]  
Peangtarn Plipuech [4]  
20.06.19
06:20
2. kolo
Nudnida Luangnam [IR]  
Ramu Ueda [q]  
20.06.19
06:20
2. kolo
Risa Ozaki [3]  
Beatrice Gumulya [WC]  
20.06.19
06:20
2. kolo
Anastasia Nefedova  
Arianne Hartono [IR]  
20.06.19
06:20
2. kolo
Risa Ushijima  
Abigail Tere-Apisah [5]  
ženy dvouhra antuka Switzerland W25 Klosters sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Dia Evtimova [IR]  
Tessah Andrianjafitrimo [6]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Lisa Sabino  
Jenny Duerst [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Nathaly Kurata  
Nina Stadler [WC]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Jaimee Fourlis [4]  
Michaela Bayerlova [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Lucrezia Stefanini [8]  
Anita Husaric [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Joanne Zuger [WC]  
Barbara Gatica [IR]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Yuki Naito  
Kathinka Von Deichmann [2]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Draginja Vukovic [IR]  
Julia Grabher [3]  
ženy dvouhra tvrdý Spain W25 Madrid sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Cagla Buyukakcay [1]  
Timea Jaruskova [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Mayar Sherif [q]  
Susan Bandecchi [6]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Maria Herazo Gonzalez  
Eva Guerrero Alvarez [2]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Yuriko Miyazaki  
Ainhoa Atucha Gomez [WC]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Julia Payola [IR]  
Mari Osaka [4]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Marina Bassols Ribera [8]  
Qinwen Zheng [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Guiomar Zuleta De Reales [3]  
Lidia Moreno Arias [WC]  
ženy dvouhra antuka Italy W25 Padova sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Federica Di Sarra [q]  
Maria Camila Osorio Serrano [6]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Tena Lukas [5]  
Lucia Bronzetti  
20.06.19
00:00
2. kolo
Deborah Chiesa [1]  
Bianca Turati [IR]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Tatiana Pieri [WC]  
Nastassja Burnett [IR]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Manca Pislak [IR]  
Gabriela Ce [3]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Melania Delai [WC]  
Martina Colmegna  
ženy dvouhra antuka Sweden W25 Ystad sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Jule Niemeier [7]  
Despina Papamichail  
20.06.19
10:00
2. kolo
Danka Kovinic [1]  
Melanie Stokke [q]  
20.06.19
10:00
2. kolo
Clara Tauson [q]  
Andrea Lazaro Garcia [8]  
20.06.19
10:40
2. kolo
Quirine Lemoine [3]  
Lina Gjorcheska  
20.06.19
10:40
2. kolo
Cindy Burger  
Anastasiya Komardina [6]  
20.06.19
10:40
2. kolo
Fanny Ostlund [WC]  
Richel Hogenkamp [2]  
20.06.19
12:10
2. kolo
Marina Yudanov [WC]  
Iva Primorac [q]  
20.06.19
15:00
2. kolo
Mirjam Bjorklund [5]  
Victoria Kan  
ženy dvouhra tvrdý Portugal W25+H Figueira Da sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Angelina Gabueva [q]  
Katherine Sebov [3WC]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Diana Marcinkevica [1]  
Francisca Jorge [IR]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Ipek Soylu  
Karolina Berankova [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Katharina Hobgarski [4]  
Fatma Al Nabhani  
20.06.19
00:00
2. kolo
Mai Hontama [6]  
Rutuja Bhosale  
ženy dvouhra antuka France W25+H Montpellier sety 1 2 3 4 5
20.06.19
00:00
2. kolo
Marina Melnikova  
Pia Cuk [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Irina Ramialison  
Renata Zarazua [6]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Mathilde Armitano [q]  
Olga Saez Larra [3]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Harmony Tan [7]  
Margot Yerolymos  
20.06.19
00:00
2. kolo
Lara Salden [IR]  
Amandine Hesse [2]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Varvara Gracheva [5]  
Gabriella Da Silva Fick [q]  
20.06.19
00:00
2. kolo
Diane Parry [WC]  
Audrey Albie [8]  
ženy dvouhra antuka Czech Republic W60+H Stare Splavy sety 1 2 3 4 5
20.06.19
10:00
2. kolo
Denisa Allertova [WC]  
Rebecca Sramkova [2]  
20.06.19
10:00
2. kolo
Anhelina Kalinina [3]  
Sofya Lansere  
20.06.19
10:00
2. kolo
Louisa Chirico  
Paula Ormaechea [5]  
20.06.19
11:30
2. kolo
Alexandra Cadantu [7]  
Paula Kania [q]  
20.06.19
11:30
2. kolo
Laura-Ioana Andrei  
Dejana Radanovic [8]  
20.06.19
11:30
2. kolo
Barbora Krejcikova [1]  
Maja Chwalinska [q]  
20.06.19
13:00
2. kolo
Lucie Hradecka  
Kristina Kucova [4]  
20.06.19
13:00
2. kolo
Daniela Seguel  
Olga Govortsova  
ženy čtyřhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
20.06.19
12:00
čtvrtfinále
Maria-Jose Martinez Sanchez/Sara Sorribes Tormo [3]  
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos  
20.06.19
12:00
čtvrtfinále
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic [4]  
20.06.19
12:00
čtvrtfinále
Elise Mertens/Shuai Zhang [1]  
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova  
20.06.19
12:00
1. kolo
Monica Puig/Anastasija Sevastova  
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson [2]  
ženy čtyřhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
20.06.19
14:00
čtvrtfinále
Jelena Ostapenko/Galina Voskoboeva  
Nicole Melichar/Kveta Peschke [3]  
20.06.19
16:00
čtvrtfinále
Raquel Atawo/Lyudmyla Kichenok  
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [2]  
<