Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

ženy dvouhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
10:10
2. kolo
Andreea Rosca [7]  
Clara Vlasselaer [q]  
10:30
2. kolo
Oana Gavrila  
Nika Shytkouskaya  
10:30
2. kolo
Miriam Kolodziejova [3]  
Ipek Oz  
10:30
2. kolo
Anastasia Sukhotina  
Ekaterina Vishnevskaya  
10:30
2. kolo
Varvara Gracheva  
Tayisiya Morderger [5]  
11:00
2. kolo
Eva Lys [q]  
Sofia Shapatava [2]  
12:30
2. kolo
Lisa Matviyenko [6]  
Chihiro Takayama [q]  
12:40
2. kolo
Evgeniya Burdina [q]  
Dabin Kim  
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
09:30
2. kolo
Vinciane Remy [q]  
Catalina Pella [2]  
09:40
2. kolo
Aleksandra Kulik  
Karin Kennel [8]  
10:50
2. kolo
Maria Marfutina  
Victoria Muntean  
11:30
2. kolo
Despina Papamichail [3]  
Josephine Boualem  
13:20
2. kolo
Ines Murta [q]  
Natalija Kostic [5]  
13:20
2. kolo
Lucrezia Stefanini [6]  
Marie Temin  
14:10
2. kolo
Anastasia Nefedova  
Chieh-Yu Hsu [4]  
14:30
2. kolo
Haine Ogata [q]  
Michele Alexandra Zmau  
ženy dvouhra antuka USA Orlando sety 1 2 3 4 5
18:30
2. kolo
Maria Sanchez  
Ayano Shimizu  
18:30
2. kolo
Jessica Pegula [LL]  
Ayla Aksu [6]  
18:30
2. kolo
Anhelina Kalinina [1]  
Claire Liu  
18:30
2. kolo
Chihiro Muramatsu [LL]  
Grace Min  
19:00
2. kolo
Ulrikke Eikeri [4]  
Kyoka Okamura [q]  
19:00
2. kolo
Chiara Scholl  
Maria-Teresa Torro-Flor [3]  
19:00
2. kolo
Caitlin Whoriskey [q]  
Francesca Di Lorenzo [q]  
19:00
2. kolo
Julia Grabher  
Irina Maria Bara [2]  
ženy dvouhra tvrdý France Petit Bourg sety 1 2 3 4 5
15:30
čtvrtfinále
Irina Ramialison [3]  
Zuzana Zlochova [8]  
17:00
čtvrtfinále
Priscilla Heise [1]  
Amy Zhu  
19:00
čtvrtfinále
Emily Appleton [7]  
Theo Gravouil  
19:00
čtvrtfinále
Caty McNally [6]  
Leonie Kung [2]  
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
11:00
2. kolo
Melanie Klaffner [7]  
Anna Laguza [q]  
11:00
2. kolo
Kumi So [q]  
Kristina Schmiedlova  
11:00
2. kolo
Nina Kruijer  
Dejana Radanovic [2]  
12:40
2. kolo
Nadia Echeverria Alam [WC]  
Nastja Kolar [5]  
12:50
2. kolo
Harriet Dart [3]  
Minami Shuto [q]  
13:10
2. kolo
Yuliya Hatouka  
Tereza Mihalikova [4]  
13:40
2. kolo
Anastasia Potapova [1]  
Lou Brouleau  
15:30
2. kolo
Paulina Jastrzebska [WC]  
Katarzyna Kawa [6]  
<