Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

ženy dvouhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08:00
2. kolo kval.
Viktoriya Bogoslovskaya  
Avelina Sayfetdinova  
08:00
2. kolo kval.
Karina Kalkenova  
Adelina Baravi  
08:00
2. kolo kval.
Diana Demidova  
Kristina Volgapkina  
08:00
2. kolo kval.
Lena Ruppert  
Nina Rudiukova  
08:00
2. kolo kval.
Zinovia Vaneva  
Venla Ahti  
08:00
2. kolo kval.
Lara Panfilov  
Zofia Podbiol  
08:00
2. kolo kval.
Ksenia Khlynova  
Shannon Cox  
08:00
2. kolo kval.
Elena Korokozidi  
Maja Radenkovic  
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo kval.
Ani Amiraghyan  
Stefanie Auer  
09:00
2. kolo kval.
Gabriela Duca  
Irina Shchetinina  
09:00
2. kolo kval.
Celia Cervino Ruiz  
Lyuboslava Peruhova  
09:00
2. kolo kval.
Noelia Bouzo Zanotti  
Caitlyn Portela  
09:00
2. kolo kval.
Alice Amendola  
Gabriela Aura Zarnoveanu  
09:00
2. kolo kval.
Sophia Intert  
Elina Nepliy  
09:00
2. kolo kval.
Zoziya Kardava  
Ilinca Dalina Amariei  
09:00
2. kolo kval.
Oana Smaranda Corneanu  
Alessia Beatrice Ciuca  
09:00
2. kolo kval.
Esther Adeshina  
Elena Gemovic  
09:00
2. kolo kval.
Jessica Fowler  
Anna Powaska  
09:00
2. kolo kval.
Sonay Kartal  
Laura Svatikova  
09:00
2. kolo kval.
Alina Mukhortova  
Galateia Mesochoritou  
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:00
kvalifik.
Manon Peral  
Vasanti Shinde  
09:00
kvalifik.
Lois Boisson  
Joanna Tomera  
11:30
kvalifik.
Cristina Elena Tiglea  
Lena Delfosse  
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09:00
2. kolo kval.
Ellen Allgurin  
Arabella Koller  
09:00
2. kolo kval.
Sofia Dmitrieva  
Andreea Scurtu  
09:00
2. kolo kval.
Giorgia Pinto  
Kamila Kerimbayeva  
09:00
2. kolo kval.
Vlada Zvereva  
Demi Tran  
09:00
2. kolo kval.
Amber Washington  
Chiara Catini  
09:00
2. kolo kval.
Dinara Alloyarova  
Sri Peddi Reddy  
11:00
2. kolo kval.
Larisa Bekmetova  
Elizaveta Koklina  
11:00
2. kolo kval.
Ana Bianca Mihaila  
Warona Mdlulwa  
11:00
2. kolo kval.
Vitalia Stamat  
Heydi Doldan  
11:00
2. kolo kval.
Lilly Dueffert  
Amira Badawi  
11:00
2. kolo kval.
Susan Doldan  
Nina Alibalic  
11:00
2. kolo kval.
Nadine Keller  
Yu-Ting Hsieh  
ženy dvouhra tvrdý India W25 Bhopal sety 1 2 3 4 5
06:00
kvalifik.
Vlada Katic  
Snehal Mane  
06:00
kvalifik.
Karin Kennel  
Jennifer Luikham  
06:30
kvalifik.
Freya Christie  
Ashmitha Easwaramurthi  
07:30
kvalifik.
Dan Ni Wang  
Evgeniya Burdina  
07:30
kvalifik.
Funa Kozaki  
Mana Kawamura  
07:30
kvalifik.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty  
Punnin Kovapitukted  
08:00
kvalifik.
Melanie Klaffner  
Vaidehi Chaudhari  
08:00
kvalifik.
Zeynep Sonmez  
Maria Timofeeva  
<