Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

ženy dvouhra antuka Morocco Agadir sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Oana Georgeta Simion [1q]  
Cristina Adamescu [5]  
ženy dvouhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
08:10
semifinále
Lisa Matviyenko [3]  
Anhzelika Isaeva [WC]  
08:10
semifinále
Magdalena Pantuckova [7]  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [4]  
ženy dvouhra antuka Spain Benicarlo sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Vivien Juhaszova [5]  
Ekaterine Gorgodze [2]  
11:30
semifinále
Irene Burillo Escorihuela  
Ines Ibbou  
ženy dvouhra tvrdý Senegal Dakar sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Georgina Garcia-Perez [3]  
Valentini Grammatikopoulou [2q]  
ženy dvouhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
09:00
čtvrtfinále
Elaine Genovese [q]  
Varvara Gracheva  
09:00
čtvrtfinále
Anastasiya Fedoryshyn  
Giorgia Marchetti [2]  
ženy dvouhra tvrdý I. Finland Helsinki sety 1 2 3 4 5
11:00
finále
Eden Silva [6]  
Tess Sugnaux [4]  
ženy dvouhra antuka Greece Heraklion sety 1 2 3 4 5
09:00
semifinále
Tayisiya Morderger [1]  
Ioana Gaspar  
09:00
semifinále
Anastasia Detiuc  
Andreea Rosca  
ženy dvouhra tvrdý India Mumbai sety 1 2 3 4 5
08:00
1. kolo kval.
Julia Glushko  
Ksenia Palkina  
08:00
1. kolo kval.
Oksana Kalashnikova  
Ling Zhang  
08:00
1. kolo kval.
Ana Bogdan  
Pranjala Yadlapalli  
08:30
1. kolo kval.
Nidhi Chilumula  
Anna Morgina  
08:30
1. kolo kval.
Cornelia Lister  
Naiktha Bains  
08:30
1. kolo kval.
Riya Bhatia  
Alize Lim  
09:30
1. kolo kval.
Deniz Khazaniuk  
Natasha Palha  
09:30
1. kolo kval.
Hiroko Kuwata  
Naoko Eto  
ženy dvouhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
07:30
semifinále
Viktorija Golubic  
Belinda Bencic [WC]  
08:00
semifinále
Naomi Broady  
Arantxa Rus  
ženy dvouhra tvrdý I. Norway Oslo sety 1 2 3 4 5
12:00
finále
Leonie Kung [6]  
Simona Waltert [4]  
ženy dvouhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
15:00
semifinále
Clemence Fayol [7]  
Pemra Ozgen [2]  
15:00
semifinále
Arlinda Rushiti  
Shalimar Talbi [q]  
ženy dvouhra koberec Japan Toyota sety 1 2 3 4 5
05:00
semifinále
Tamara Zidansek [3]  
Junri Namigata [8]  
07:00
semifinále
Mihaela Buzarnescu [1]  
Jia-Jing Lu [5]  
ženy dvouhra koberec Poland Zawada sety 1 2 3 4 5
11:00
semifinále
Deborah Chiesa [4]  
Kathinka Von Deichmann [2]  
13:00
semifinále
Maja Chwalinska  
Katarzyna Piter  
ženy čtyřhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
09:00
semifinále
Monique Adamczak/Naomi Broady [3]  
Arina Rodionova/Nina Stojanovic [2]  
10:30
semifinále
Veronika Kudermetova/Aryna Sabalenka  
Arantxa Rus/Eva Wacanno  
<