ZÁPAS
04.11.18 | kvalifik. | Zoe Kruger | Anna Siskova | 6-2, 6-1 | Colina | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zoe Kruger | Anna Siskova | |
1. podání % | 30/52 (58%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/30 (67%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/22 (36%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/52 (65%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body celkem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zoe Kruger | 0-1 | |
Zoe Kruger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Anna Siskova | |
3-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoe Kruger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Zoe Kruger | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
1-2 | Anna Siskova | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zoe Kruger | 2-1 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
Zoe Kruger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Zoe Kruger | 4-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Siskova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zoe Kruger vs. Anna Siskova - Vzájemné zápasy
04.11.18 | kvalifik. | Zoe Kruger | Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Colina | antuka |
Zoe Kruger form & Anna Siskova form
Zoe Kruger - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Julia Grabher | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.21 finále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.21 čtvrtfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-3, - Zoe Kruger - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-73, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.21 semifinále | vs. Romana Cisovska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-1, 1-0, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-0 | detail zápasu |