ZÁPAS
28.09.20 | kvalifik. | Zoe Howard | Chantal Sauvant | 7-62, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
19.06.01, 22 Let
19.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Zoe Howard vs. Chantal Sauvant - Vzájemné zápasy
28.09.20 | kvalifik. | Zoe Howard | Chantal Sauvant | 7-62, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Zoe Howard form & Chantal Sauvant form
Zoe Howard - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
10.06.21 čtvrtfinále | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Chantal Sauvant - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | detail zápasu |