INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yanni Liu vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájemné zápasy
06.07.17 | 2. kolo | Zhuoma Ni Ma | Yanni Liu | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | Anning | antuka |
Yanni Liu form & Zhuoma Ni Ma form
Yanni Liu - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanna Soeda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Yuno Kitahara | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shiho Shibata | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 0-1, - Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Annabelle Xu | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-70, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Elyse Tse | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Supanid Nopparith | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |