INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Qinwen Zheng vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájemné zápasy
27.09.18 | čtvrtfinále | Zhuoma Ni Ma | Qinwen Zheng | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | Anning | antuka |
Qinwen Zheng form & Zhuoma Ni Ma form
Qinwen Zheng - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
27.01.24 finále | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 semifinále | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 čtvrtfinále | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 4. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
06.09.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 4. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |