INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ji-Hee Choi vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 2. kolo kval. | Zhuoma Ni Ma | Ji-Hee Choi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
17.07.17 | 2. kolo kval. | Ji-Hee Choi | Zhuoma Ni Ma | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Ji-Hee Choi form & Zhuoma Ni Ma form
Ji-Hee Choi - poslední zápasy
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - skreč | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |