INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arina Folts vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájemné zápasy
28.02.17 | 1. kolo | Zhuoma Ni Ma | Arina Folts | 7-5, 0-6, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Arina Folts form & Zhuoma Ni Ma form
Arina Folts - poslední zápasy
W25 Fergana - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |