Kazachstán
26.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.08.96, 27 Let
Čína
10.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
02.11.99, 24 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke - Vzájemné zápasy
Zhibek Kulambayeva form & Ksenia Laskutova form
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka |
01.02.20 finále | vs. Ayaka Okuno/Julyette Steur | 6-4, 1-6, 10-4 | | detail zápasu |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ovcharenko/Nikita Uberoi | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
31.01.20 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Rosca | 2-6, 7-63, 10-2 | | detail zápasu |
30.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova/Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
22.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
18.01.20 finále | vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
17.01.20 semifinále | vs. Silvia Njiric/Nina Potocnik | 1-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
16.01.20 čtvrtfinále | vs. Jiangxue Han/Yixuan Li | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
14.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
14.10.19 1. kolo | vs. Shiho Akita/Ayumi Koshiishi | 6-1, 7-68 | | detail zápasu |
14.10.19 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku/Nikita Uberoi | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
07.10.19 čtvrtfinále | vs. Tamachan Momkoonthod/Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
07.10.19 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | 6-72, 6-3, 4-10 | | detail zápasu |
07.10.19 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black/Lunda Kumhom | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
23.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 2-6, 6-1, 5-10 | | detail zápasu |
23.09.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang/Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
16.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 0-6, 6-1, 10-6 | | detail zápasu |
16.09.19 čtvrtfinále | vs. Ayaka Okuno/Holly Verner | 6-2, 3-6, 4-10 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
09.09.19 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 2-6, 6-1, 10-8 | | detail zápasu |
09.09.19 semifinále | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-3, 0-6, 10-6 | | detail zápasu |
09.09.19 finále | vs. Si Qi Liu/Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
09.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Xiamen - tvrdý |
18.03.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
28.01.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Doga Turkmen | - | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
14.01.19 1. kolo | vs. Qianxin Kong/Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
14.01.19 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova/Liubov Demidova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
14.01.19 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova/Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
Jakarta - tvrdý |
16.07.18 čtvrtfinále | vs. Sai Chamarthi/Rishika Sunkara | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
16.07.18 semifinále | vs. Mana Ayukawa/Zeel Desai | 6-78, 5-7 | | detail zápasu |
16.07.18 1. kolo | vs. Suzuho Oshino/Yuqi Sheng | 3-6, 6-3, 14-12 | | detail zápasu |
Ksenia Laskutova/Anna Ureke - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka |
12.11.22 finále | vs. Mayuka Aikawa/Tamara Curovic | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
11.11.22 semifinále | vs. Yu-Yun Li/Zhanel Rustemova | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
10.11.22 čtvrtfinále | vs. Duru Soke/Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 6-1, 11-9 | | detail zápasu |
09.11.22 1. kolo | vs. Stefana Lazar/Mavie Osterreicher | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Shymkent - antuka |
08.04.21 čtvrtfinále | vs. Anhzelika Isaeva/Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 1-6, 5-10 | | detail zápasu |
06.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva/Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Kazan - tvrdý I. |
09.03.21 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka/Anastasia Tikhonova | 5-7, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
18.01.20 finále | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
17.01.20 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova/Chiara Scholl | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
16.01.20 čtvrtfinále | vs. Taisya Pachkaleva/Costanza Traversi | 6-713, 7-66, 10-5 | | detail zápasu |
14.01.20 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko/Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
08.01.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen/Melis Ayda Uyar | 7-63, 6-76, 7-10 | | detail zápasu |