ZÁPAS
12.06.18 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Da Bin Jun | 6-1, 6-2 | Gyeongsan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zhibek Kulambayeva | Da Bin Jun | |
1. podání % | 21/38 (55%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/21 (71%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/37 (73%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané body celkem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-1 | |
Zhibek Kulambayeva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Da Bin Jun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
21.01.00, 24 Let
21.01.00, 24 Let
Zhibek Kulambayeva vs. Da Bin Jun - Vzájemné zápasy
12.06.18 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Da Bin Jun | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Gyeongsan | tvrdý |
Zhibek Kulambayeva form & Da Bin Jun form
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |
Da Bin Jun - poslední zápasy
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Mijung Kang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu |