Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
15.01.02, 22 Let
15.01.02, 22 Let
Kirsten-Andrea Weedon vs. Zeynep Sena Sarioglan - Vzájemné zápasy
15.11.18 | 2. kolo | Zeynep Sena Sarioglan | Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Kirsten-Andrea Weedon form & Zeynep Sena Sarioglan form
Kirsten-Andrea Weedon - poslední zápasy
Zeynep Sena Sarioglan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |