ZÁPAS
20.01.20 | 1. kolo kval. | Yuxuan Zhang | Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | W25 Vero | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuxuan Zhang vs. Panna Udvardy - Vzájemné zápasy
20.01.20 | 1. kolo kval. | Yuxuan Zhang | Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | W25 Vero | antuka |
Yuxuan Zhang form & Panna Udvardy form
Yuxuan Zhang - poslední zápasy
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
12.02.20 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-72, 10-8 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Karina Miller | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
25.01.20 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.01.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 1-4, - Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 7-62, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - skreč | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
27.09.19 1. kolo kval. | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 4-1, Elizabeth Halbauer - skreč | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Panna Udvardy - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detail zápasu |