ZÁPAS
13.05.18 | 1. kolo kval. | Yuval Keren | Shelly Bereznyak | 5-3, - skreč | Tiberias | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
17.02.99, 25 Let
17.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Yuval Keren vs. Shelly Bereznyak - Vzájemné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Shelly Bereznyak | Yuval Keren | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | W25 Kiryat | tvrdý |
13.05.18 | 1. kolo kval. | Yuval Keren | Shelly Bereznyak | 5-3, Shelly Bereznyak - skreč | detail zápasu | Tiberias | tvrdý |
Yuval Keren form & Shelly Bereznyak form
Yuval Keren - poslední zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
19.10.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | detail zápasu |
Shelly Bereznyak - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - skreč | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |