ZÁPAS
09.07.19 | 1. kolo | Yuval Keren | Olivia Gram | 6-2, 6-4 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuval Keren | Olivia Gram | |
1. podání % | 31/48 (65%) | 25/50 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/31 (68%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/50 (46%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 55/98 (56%) | 43/98 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yuval Keren | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0 | ||
Yuval Keren | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Olivia Gram | |
0-0, 30-15 | ||
Yuval Keren | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
5-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yuval Keren | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Yuval Keren | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yuval Keren | 2-3 | |
0-0, A-40 | ||
6-4 |
Izrael
17.02.99, 25 Let
17.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Yuval Keren vs. Olivia Gram - Vzájemné zápasy
09.07.19 | 1. kolo | Yuval Keren | Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Yuval Keren form & Olivia Gram form
Yuval Keren - poslední zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
19.10.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | detail zápasu |
Olivia Gram - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu |