ZÁPAS
01.05.18 | 1. kolo | Yuliya Hatouka | Tatiana Perebiynis | 6-0, 6-2 | Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuliya Hatouka | Tatiana Perebiynis | |
1. podání % | 23/38 (61%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/53 (62%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tatiana Perebiynis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0 | ||
Yuliya Hatouka | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Yuliya Hatouka | 4-0 | |
Yuliya Hatouka | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tatiana Perebiynis | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tatiana Perebiynis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tatiana Perebiynis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Tatiana Perebiynis | |
0-0, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuliya Hatouka vs. Tatiana Perebiynis - Vzájemné zápasy
01.05.18 | 1. kolo | Yuliya Hatouka | Tatiana Perebiynis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Tbilisi | tvrdý |
Yuliya Hatouka form & Tatiana Perebiynis form
Yuliya Hatouka - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
24.11.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Tatiana Perebiynis - poslední zápasy
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ana Akhalkatsi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
22.11.17 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Grib | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Kateryna Lymar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Giorgia Testa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Didkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Kristin Younes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Helen Ploskina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Elodie Leune | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.06.15 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Petra Uberalova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |