INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tess Sugnaux vs. Yuliana Lizarazo - Vzájemné zápasy
12.05.14 | finále | Yuliana Lizarazo | Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Tess Sugnaux form & Yuliana Lizarazo form
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Yuliana Lizarazo - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - skreč | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | detail zápasu |