ZÁPAS
18.08.18 | semifinále | Yujin Ahn | Sang Hee Park | 6-0, 6-3 | Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yujin Ahn | Sang Hee Park | |
1. podání % | 34/45 (76%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/35 (69%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yujin Ahn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sang Hee Park | |
2-0 | Sang Hee Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Sang Hee Park | |
4-0 | Sang Hee Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yujin Ahn | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sang Hee Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yujin Ahn | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Yujin Ahn | 1-1 | |
1-2 | Sang Hee Park | |
0-0, 15-40 | ||
2-2 | Sang Hee Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yujin Ahn | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Sang Hee Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yujin Ahn | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sang Hee Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yujin Ahn vs. Sang Hee Park - Vzájemné zápasy
18.08.18 | semifinále | Yujin Ahn | Sang Hee Park | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
17.09.16 | 1. kolo kval. | Sang Hee Park | Yujin Ahn | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
08.06.15 | kvalifik. | Yujin Ahn | Sang Hee Park | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
Yujin Ahn form & Sang Hee Park form
Yujin Ahn - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sang Hee Park - poslední zápasy
Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 2-1, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Yujin Ahn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Se Jin Lee | 6-2, 5-2, Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Han Byeol Lee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Chang Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sinhee Kim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Subin Park | 4-5, - Sang Hee Park - skreč | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
09.07.17 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |