INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Caroline Romeo vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Vzájemné zápasy
27.03.18 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Caroline Romeo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Caroline Romeo form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Caroline Romeo - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Teah Chavez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Corley | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Viola Turini | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Isabella Harvison | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Viola Turini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Melisa Ercan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Julia Zhu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |