ZÁPAS
14.08.18 | 1. kolo | Ying Zhang | Lulu Sun | 6-4, 6-3 | Guiyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ying Zhang | Lulu Sun | |
1. podání % | 35/56 (63%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/21 (33%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkem | 57/103 (55%) | 46/103 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ying Zhang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Lulu Sun | |
Ying Zhang | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Ying Zhang | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Ying Zhang | 2-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Ying Zhang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-4 | Lulu Sun | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Lulu Sun | |
0-2 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ying Zhang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Lulu Sun | |
Ying Zhang | 3-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lulu Sun | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-3 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ying Zhang vs. Lulu Sun - Vzájemné zápasy
14.08.18 | 1. kolo | Ying Zhang | Lulu Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Guiyang | tvrdý |
Ying Zhang form & Lulu Sun form
Ying Zhang - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Lulu Sun - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | detail zápasu |