ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Yidi Yang | Wanning Zhu | 6-0, 6-1 | W25 Shenzhen | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yidi Yang | Wanning Zhu | |
1. podání % | 20/31 (65%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/20 (75%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 4/24 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/42 (71%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané body celkem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 10 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
15.05.00, 23 Let
15.05.00, 23 Let
Yidi Yang vs. Wanning Zhu - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Yidi Yang | Wanning Zhu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Shenzhen | tvrdý |
Yidi Yang form & Wanning Zhu form
Yidi Yang - poslední zápasy
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - skreč | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Wanning Zhu - poslední zápasy
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Yuping Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Xin Yi | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Dan Ni Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Jiahui Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Qian Yang | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Wuhan - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Yue Yuan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Xiamen - tvrdý | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Xinlei Guan | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanning - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Kang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Tijana Nikolic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 5-7 | detail zápasu |