ZÁPAS
27.05.19 | 1. kolo kval. | Yidi Yang | Dabin Oh | 6-1, 7-5 | W25 Incheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yidi Yang | Dabin Oh | |
1. podání % | 39/64 (61%) | 39/62 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/39 (62%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/25 (52%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 34/62 (55%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkem | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yidi Yang | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yidi Yang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yidi Yang | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yidi Yang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yidi Yang | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.06.94, 29 Let
02.06.94, 29 Let
Yidi Yang vs. Dabin Oh - Vzájemné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Yidi Yang | Dabin Oh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
Yidi Yang form & Dabin Oh form
Yidi Yang - poslední zápasy
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - skreč | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Dabin Oh - poslední zápasy
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |