ZÁPAS
06.02.16 | 1. kolo kval. | Yifan Xu | I-Hsuan Cho | 6-1, 6-1 | Kaohsiung | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yifan Xu | I-Hsuan Cho | |
1. podání % | 25/49 (51%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/53 (60%) | 18/49 (37%) |
Vyhrané body celkem | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yifan Xu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yifan Xu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yifan Xu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yifan Xu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yifan Xu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yifan Xu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yifan Xu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | I-Hsuan Cho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yifan Xu vs. I-Hsuan Cho - Vzájemné zápasy
06.02.16 | 1. kolo kval. | Yifan Xu | I-Hsuan Cho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Kaohsiung | tvrdý |
Yifan Xu form & I-Hsuan Cho form
Yifan Xu - poslední zápasy
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
05.01.18 1. kolo kval. | vs. Belinda Woolcock | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cako | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Launceston - tvrdý | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Nicole Melichar | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Alison Bai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie - tvrdý | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Zhaoxuan Yang | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.16 čtvrtfinále | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.16 1. kolo | vs. Xinyun Han | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 7-61, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
23.10.16 semifinále | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.16 čtvrtfinále | vs. Chang Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.16 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.16 1. kolo | vs. Xinyun Han | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Xinyun Han | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
11.09.16 2. kolo kval. | vs. Erika Sema | 6-2, 2-3, - Yifan Xu - skreč | detail zápasu | |
10.09.16 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.07.16 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
18.06.16 1. kolo kval. | vs. Laura Robson | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
11.06.16 1. kolo kval. | vs. Klara Koukalova | 6-1, 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Barty | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
15.05.16 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.16 kvalifik. | vs. Yafan Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.16 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Kuala Lumpur - tvrdý | ||||
27.02.16 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
I-Hsuan Cho - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | detail zápasu |