Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
18.10.97, 26 Let
18.10.97, 26 Let
Yeong Won Jeong vs. Eunji Lim - Vzájemné zápasy
13.05.18 | 1. kolo kval. | Yeong Won Jeong | Eunji Lim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
Yeong Won Jeong form & Eunji Lim form
Yeong Won Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý I. | ||||
20.12.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - skreč | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Eunji Lim - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kanupriya Rajawat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Hyeseo Shin | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sampada Coster | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
23.03.22 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 2-6 | detail zápasu |