ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Yeon Woo Ku | Isabella Bozicevic | 6-1, 6-0 | W25 Goyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yeon Woo Ku | Isabella Bozicevic | |
1. podání % | 28/47 (60%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/28 (68%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/35 (71%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yeon Woo Ku vs. Isabella Bozicevic - Vzájemné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Yeon Woo Ku | Isabella Bozicevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Goyang | tvrdý |
Yeon Woo Ku form & Isabella Bozicevic form
Yeon Woo Ku - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Isabella Bozicevic - poslední zápasy
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Erica Layton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Alma Yosef | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Karin Altori | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-74, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 2-3, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 2-2, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Culley | 1-4, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu |