Yeon Woo Ku vs. Da Hye Kim 31.08.2019

Yeon Woo Ku vs. Da Hye Kim 31.08.2019 - W15 Yeongwol - porovnání

ZÁPAS

31.08.19semifináleYeon Woo Ku Da Hye Kim 6-4, 6-3 Republic of Korea W15 Yeongwol tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Yeon Woo KuDa Hye Kim
1. podání %39/72 (54%)49/69 (71%)
Vyhrané body z 1.podání24/39 (62%)19/49 (39%)
Vyhrané body z 2.podání16/33 (48%)10/20 (50%)
Vyhrané break-bally6/13 (46%)4/8 (50%)
Vyhrané body z returnu40/69 (58%)32/72 (44%)
Vyhrané body celkem80/141 (57%)61/141 (43%)
Dvojchyby23
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
2-1Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva2-2
0-0
3-2Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva3-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
4-3Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0, 15-0
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
5-4Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0, 15-0
6-4
2
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0
1-0Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-0Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP]
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40
3-2Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva4-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-3Da Hye Kim Da Hye Kim podáva
0-0
Yeon Woo Ku Yeon Woo Ku podáva5-3
6-3

Yeon Woo Ku
Kórea
15.03.03, 16 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
25.04.96, 23 Let




849
20
15 780 $
Da Hye Kim
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Yeon Woo Ku vs. Da Hye Kim - Vzájemné zápasy

31.08.19semifináleYeon Woo KuDa Hye Kim6-4, 6-3 detail zápasuRepublic of Korea W15 Yeongwol tvrdý

Yeon Woo Ku - poslední zápasy

Thailand W15 Hua - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Mananchaya Sawangkaew1-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Nadezda Khalturina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Seung-Yeon Hong4-6, 1-0, - Yeon Woo Ku - skrečprohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
31.08.19
semifinále
vs. Da Hye Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
31.08.19
finále
vs. Watsachol Sawasdee3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Amber Marshall6-0, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Eunhye Lee6-3, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Jiho Shin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
22.05.19
1. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad5-7, 7-66, 6-72 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Seung-Yeon Hong6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Isabella Bozicevic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emily Fanning6-1, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
20.01.19
1. kolo
vs. Priska Madelyn Nugroho3-6, 7-67, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
07.05.18
1. kolo kval.
vs. Do Hee Bae7-62, 6-3 výhradetail zápasu
07.05.18
2. kolo kval.
vs. Dabin Kim6-71, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
14.06.17
1. kolo
vs. Ju-Eun Kim4-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Sinhee Kim6-1, Sinhee Kim - skrečvýhradetail zápasu
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Dayeon Back6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Yexin Ma6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Yu Jin Ahn6-78, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
08.05.17
1. kolo kval.
vs. Jun Sein6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Sohyun Park4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Da Hye Kim - poslední zápasy

Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Ji-Hee Choi3-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Amber Marshall6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Jiho Shin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
31.08.19
semifinále
vs. Yeon Woo Ku4-6, 3-6 prohradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. So-Ra Lee6-4, 6-4 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Na-Ri Kim6-4, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Seung-Yeon Hong6-3, 6-2 výhradetail zápasu
China W25 Guiyang - tvrdý
20.08.19
1. kolo
vs. Dabin Kim4-6, 3-6 prohradetail zápasu
China W25 Huangshan - tvrdý
13.08.19
1. kolo
vs. Fang Ying Xun2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Thailand W15 Hua - tvrdý
12.07.19
čtvrtfinále
vs. Bunyawi Thamchaiwat1-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Sakura Hosogi6-2, 3-6, 4-1, Sakura Hosogi - skrečvýhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Ines Ibbou6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Thailand W15 Hua - tvrdý
06.07.19
semifinále
vs. Lou Brouleau7-66, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
05.07.19
čtvrtfinále
vs. Zeel Desai6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Punnin Kovapitukted6-3, 6-2 výhradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Honoka Kobayashi6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
22.06.19
semifinále
vs. Sunam Jeong1-6, 7-64, 2-6 prohradetail zápasu
21.06.19
čtvrtfinále
vs. Sakura Hosogi6-1, 7-5 výhradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Misaki Matsuda5-7, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Man Ying Maggie Ng6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Sunam Jeong3-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Hwui Won Wi6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Eunyeong Park7-5, 1-6, 10-12 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
15.05.19
1. kolo
vs. Xiaodi You2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
05.09.18
1. kolo
vs. Eunhye Lee4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
31.08.18
čtvrtfinále
vs. Cherry Kim6-4, 7-5 výhradetail zápasu
31.08.18
semifinále
vs. Dabin Kim- Da Hye Kim - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
30.08.18
2. kolo
vs. Eunhye Lee6-73, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.08.18
1. kolo
vs. Man Ying Maggie Ng6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
26.08.18
finále
vs. Hanna Chang6-1, 6-4 výhradetail zápasu
<