ZÁPAS
13.02.19 | kvalifik. | Yelizaveta Karlova | Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kazachstán
29.04.03, 20 Let
29.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Yelizaveta Karlova vs. Tamara Malesevic - Vzájemné zápasy
13.02.19 | kvalifik. | Yelizaveta Karlova | Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Yelizaveta Karlova form & Tamara Malesevic form
Yelizaveta Karlova - poslední zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.20 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Tamara Malesevic - poslední zápasy
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 7-66 | detail zápasu |