ZÁPAS
05.10.20 | kvalifik. | Yelizaveta Karlova | Maria Manilova | 7-5, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kazachstán
29.04.03, 20 Let
29.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.00, 23 Let
09.06.00, 23 Let
Yelizaveta Karlova vs. Maria Manilova - Vzájemné zápasy
05.10.20 | kvalifik. | Yelizaveta Karlova | Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Yelizaveta Karlova form & Maria Manilova form
Yelizaveta Karlova - poslední zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.20 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Maria Manilova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |