INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Stamatova vs. Yekaterina Dmitrichenko - Vzájemné zápasy
01.02.19 | 1. kolo | Yekaterina Dmitrichenko | Julia Stamatova | 7-5, 0-6, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Julia Stamatova form & Yekaterina Dmitrichenko form
Julia Stamatova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Yekaterina Dmitrichenko - poslední zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.05.21 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu |