ZÁPAS
26.10.20 | kvalifik. | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Yasmine Mansouri vs. Olivia Gram - Vzájemné zápasy
14.03.21 | 1. kolo kval. | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
26.10.20 | kvalifik. | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
07.10.20 | 1. kolo | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yasmine Mansouri form & Olivia Gram form
Yasmine Mansouri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Olivia Gram - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu |