ZÁPAS
13.10.20 | 1. kolo | Yasmine Mansouri | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yasmine Mansouri | Diana Maria Mihail | |
1. podání % | 21/30 (70%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/21 (86%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/9 (67%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané body celkem | 51/69 (74%) | 18/69 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 Let
15.08.00, 23 Let
Yasmine Mansouri vs. Diana Maria Mihail - Vzájemné zápasy
13.10.20 | 1. kolo | Yasmine Mansouri | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Yasmine Mansouri form & Diana Maria Mihail form
Yasmine Mansouri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |