ZÁPAS
07.02.18 | 1. kolo | Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | 6-0, 6-1 | Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | |
1. podání % | 31/41 (76%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yarden Akler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Yarden Akler | 2-0 | |
0-0, 40-15 | ||
3-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
5-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yarden Akler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yarden Akler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yarden Akler | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Gloria Alogo Piqueras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Izrael
22.04.99, 24 Let
22.04.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.01.04, 20 Let
20.01.04, 20 Let
Yarden Akler vs. Gloria Alogo Piqueras - Vzájemné zápasy
07.02.18 | 1. kolo | Yarden Akler | Gloria Alogo Piqueras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Yarden Akler form & Gloria Alogo Piqueras form
Yarden Akler - poslední zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Gloria Alogo Piqueras - poslední zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alba Luna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detail zápasu |