ZÁPAS
16.08.19 | čtvrtfinále | Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | 1-6, 6-3, 6-0 | W25 Huangshan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | |
1. podání % | 49/74 (66%) | 55/83 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/49 (55%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/18 (28%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 41/83 (49%) | 32/74 (43%) |
Vyhrané body celkem | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-5 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Ya-Hsuan Lee | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
1-0 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
4-1 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
5-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 0-30, 40-30 | ||
2-0 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ya-Hsuan Lee vs. Su Jeong Jang - Vzájemné zápasy
16.08.19 | čtvrtfinále | Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25 Huangshan | tvrdý |
12.10.15 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
24.08.15 | finále | Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tsukuba | tvrdý |
25.05.15 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Su Jeong Jang | 7-61, 6-1 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Ya-Hsuan Lee form & Su Jeong Jang form
Ya-Hsuan Lee - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - skreč | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu |
Su Jeong Jang - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |