INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karin Kennel vs. Ya-Hsuan Lee - Vzájemné zápasy
13.08.18 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Karin Kennel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Karin Kennel form & Ya-Hsuan Lee form
Karin Kennel - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 finále | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.20 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 čtvrtfinále | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Ya-Hsuan Lee - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - skreč | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |