Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
10.04.01, 22 Let
14 773 $
10.04.01, 22 Let
14 773 $
Patcharin Cheapchadej vs. Ya Hsin Lee - Vzájemné zápasy
13.11.18 | 1. kolo | Ya Hsin Lee | Patcharin Cheapchadej | 6-75, 7-63, 6-4 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
06.09.18 | čtvrtfinále | Patcharin Cheapchadej | Ya Hsin Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Patcharin Cheapchadej form & Ya Hsin Lee form
Patcharin Cheapchadej - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Xinxin Yao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 0-3, - Patcharin Cheapchadej - skreč | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Valery Gynina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Abhaya Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Meng Yi Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Ya Hsin Lee - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 čtvrtfinále | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - skreč | detail zápasu | |
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |