INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xuliu Sun vs. Shuo Feng - Vzájemné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Shuo Feng | Xuliu Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Shenzhen | tvrdý |
05.04.18 | 2. kolo | Shuo Feng | Xuliu Sun | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
23.10.17 | kvalifik. | Xuliu Sun | Shuo Feng | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Liuzhou | tvrdý |
04.07.17 | 1. kolo | Xuliu Sun | Shuo Feng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Anning | antuka |
22.06.17 | 2. kolo | Xuliu Sun | Shuo Feng | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Anning | antuka |
Xuliu Sun form & Shuo Feng form
Xuliu Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Shuo Feng - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 3-6, 0-3, - Shuo Feng - skreč | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | detail zápasu |