ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Xuliu Sun | Sarah Pang | 6-0, 6-0 | W25 Hengyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xuliu Sun | Sarah Pang | |
1. podání % | 28/38 (74%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/10 (40%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/34 (71%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkem | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sarah Pang | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xuliu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xuliu Sun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sarah Pang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sarah Pang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Singapore
06.03.85, 39 Let
06.03.85, 39 Let
Xuliu Sun vs. Sarah Pang - Vzájemné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Xuliu Sun | Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Hengyang | tvrdý |
Xuliu Sun form & Sarah Pang form
Xuliu Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Sarah Pang - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tsz Lam Yeung | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Ju-Yun Jeng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Shefali Arora | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aishi Das | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andraina Mitia Voavy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Yasmin Bohnenberger De Aguirres | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Melissa Holmberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maya Pitts | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Nerea Errasti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 1-6 | detail zápasu |