ZÁPAS
28.05.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 6-3, 6-3 | Luzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xuliu Sun | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 31/53 (58%) | 40/66 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/22 (41%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/66 (53%) | 21/53 (40%) |
Vyhrané body celkem | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xuliu Sun vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
28.05.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Luzhou | tvrdý |
14.04.18 | 1. kolo kval. | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Zhengzhou | tvrdý |
27.02.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Xiamen | tvrdý |
14.09.17 | 2. kolo | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Guiyang | tvrdý |
09.08.16 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Naiman | tvrdý I. |
23.06.14 | 2. kolo kval. | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | Xi'An | tvrdý |
Xuliu Sun form & Fang Ying Xun form
Xuliu Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |