ZÁPAS
25.02.19 | 1. kolo kval. | Xinyu Wang | Estrella Cabeza-Candela | 6-1, 6-1 | W25 Macon | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Xinyu Wang | Estrella Cabeza-Candela | |
1. podání % | 23/44 (52%) | 40/56 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/23 (65%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/21 (71%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkem | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xinyu Wang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xinyu Wang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xinyu Wang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Xinyu Wang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Xinyu Wang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xinyu Wang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xinyu Wang | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xinyu Wang vs. Estrella Cabeza-Candela - Vzájemné zápasy
25.02.19 | 1. kolo kval. | Xinyu Wang | Estrella Cabeza-Candela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Macon | tvrdý I. |
Xinyu Wang form & Estrella Cabeza-Candela form
Xinyu Wang - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Madison Keys | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Donna Vekic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Emina Bektas | 5-2, Emina Bektas - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Yue Yuan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 4-1, Elina Avanesyan - skreč | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
05.10.23 3. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Lin Zhu | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Yulia Putintseva | 7-64, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-63, 6-3 | detail zápasu |
Estrella Cabeza-Candela - poslední zápasy
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - skreč | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
12.10.18 čtvrtfinále | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - skreč | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.06.18 finále | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 semifinále | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
18.05.18 čtvrtfinále | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |