ZÁPAS
27.06.19 | 2. kolo | Xiaodi You | Wushuang Zheng | 6-2, 6-3 | W25 Naiman | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xiaodi You | Wushuang Zheng | |
1. podání % | 32/61 (52%) | 37/51 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/32 (66%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/29 (59%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/51 (53%) | 23/61 (38%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Xiaodi You | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Wushuang Zheng | |
0-0 | ||
Xiaodi You | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, A-40 | ||
5-2 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Wushuang Zheng | |
0-0 | ||
Xiaodi You | 3-1 | |
4-1 | Wushuang Zheng | |
Xiaodi You | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Wushuang Zheng | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xiaodi You vs. Wushuang Zheng - Vzájemné zápasy
27.06.19 | 2. kolo | Xiaodi You | Wushuang Zheng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Naiman | tvrdý |
24.05.18 | 2. kolo | Wushuang Zheng | Xiaodi You | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Baotou | antuka |
24.10.16 | kvalifik. | Xiaodi You | Wushuang Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Liuzhou | tvrdý |
Xiaodi You form & Wushuang Zheng form
Xiaodi You - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu |
Wushuang Zheng - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detail zápasu |