INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michaela Boev vs. Xenia Knoll - Vzájemné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Xenia Knoll | Michaela Boev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Michaela Boev form & Xenia Knoll form
Michaela Boev - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 čtvrtfinále | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
21.09.17 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Xenia Knoll - poslední zápasy
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
06.10.19 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
29.11.18 čtvrtfinále | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - Xenia Knoll - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 čtvrtfinále | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |