ZÁPAS
28.10.19 | 1. kolo kval. | Wushuang Zheng | Iryna Shymanovich | 6-3, 6-2 | W60 Liuzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Wushuang Zheng | Iryna Shymanovich | |
1. podání % | 36/57 (63%) | 34/67 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/36 (58%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/67 (58%) | 26/57 (46%) |
Vyhrané body celkem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Wushuang Zheng | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
2-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Wushuang Zheng | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0 | ||
Wushuang Zheng | 5-1 | |
5-2 | Iryna Shymanovich | |
Wushuang Zheng | 5-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Wushuang Zheng | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0 | ||
Wushuang Zheng | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Iryna Shymanovich | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Wushuang Zheng | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Wushuang Zheng vs. Iryna Shymanovich - Vzájemné zápasy
28.10.19 | 1. kolo kval. | Wushuang Zheng | Iryna Shymanovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Liuzhou | tvrdý |
Wushuang Zheng form & Iryna Shymanovich form
Wushuang Zheng - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detail zápasu |
Iryna Shymanovich - poslední zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - skreč | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | detail zápasu |