ZÁPAS
26.10.20 | kvalifik. | Wiem Boubaker | Kathleen Kanev | 6-2, 1-6, 11-9 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tunisko
03.06.03, 20 Let
03.06.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Wiem Boubaker vs. Kathleen Kanev - Vzájemné zápasy
26.10.20 | kvalifik. | Wiem Boubaker | Kathleen Kanev | 6-2, 1-6, 11-9 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Wiem Boubaker form & Kathleen Kanev form
Wiem Boubaker - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shanice Roignot | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-4, - Wiem Boubaker - skreč | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 0-3, - Wiem Boubaker - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Karolina Jaskiewicz | 7-68, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-2, - Wiem Boubaker - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Miah Webb | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-3, - Wiem Boubaker - skreč | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.20 2. kolo | vs. Anita Wagner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.12.20 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.20 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu |
Kathleen Kanev - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |