INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ziyue Sun vs. Watsachol Sawatdee - Vzájemné zápasy
26.11.18 | 1. kolo | Watsachol Sawatdee | Ziyue Sun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Ziyue Sun form & Watsachol Sawatdee form
Ziyue Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Watsachol Sawatdee - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-4, 1-2, Xinxin Yao - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Koike | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Carol Young Suh Lee | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Anna Grigoreva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Natasha Sengphrachanh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Daria Nazarenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, - Watsachol Sawatdee - skreč | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Patcharin Cheapchadej | 5-7, 4-6 | detail zápasu |