ZÁPAS
12.02.18 | 2. kolo kval. | Warona Mdlulwa | Patricia Boentgen | 7-5, 5-7, 6-3 | Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
17.02.00, 24 Let
13 720 $
17.02.00, 24 Let
13 720 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.10.97, 26 Let
23.10.97, 26 Let
Warona Mdlulwa vs. Patricia Boentgen - Vzájemné zápasy
12.02.18 | 2. kolo kval. | Warona Mdlulwa | Patricia Boentgen | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Warona Mdlulwa form & Patricia Boentgen form
Warona Mdlulwa - poslední zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Patricia Boentgen - poslední zápasy
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
20.02.19 2. kolo | vs. Taylah Lawless | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Karolina Vlckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maretha Burger | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Jessica Marmorstein | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Arends | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Drew Anderson | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 5-7, 3-6 | detail zápasu |