ZÁPAS
09.09.19 | kvalifik. | Vladislava Petrovskaia | Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
11.03.03, 21 Let
11.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.10.00, 23 Let
04.10.00, 23 Let
Vladislava Petrovskaia vs. Nasty Surkova - Vzájemné zápasy
09.09.19 | kvalifik. | Vladislava Petrovskaia | Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Vladislava Petrovskaia form & Nasty Surkova form
Vladislava Petrovskaia - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Nasty Surkova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu |