ZÁPAS
11.09.19 | 1. kolo | Vladislava Petrovskaia | Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladislava Petrovskaia | Milana Maslenkova | |
1. podání % | 42/73 (58%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/42 (67%) | 17/27 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/31 (42%) | 5/26 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladislava Petrovskaia | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladislava Petrovskaia | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Vladislava Petrovskaia | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Vladislava Petrovskaia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vladislava Petrovskaia | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Milana Maslenkova | |
0-0 | ||
Vladislava Petrovskaia | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Milana Maslenkova | |
0-0 | ||
Vladislava Petrovskaia | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
4-4 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Vladislava Petrovskaia | 5-4 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0 | ||
Vladislava Petrovskaia | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
Rusko
11.03.03, 21 Let
11.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 Let
10 206 $
13.08.01, 22 Let
10 206 $
Vladislava Petrovskaia vs. Milana Maslenkova - Vzájemné zápasy
11.09.19 | 1. kolo | Vladislava Petrovskaia | Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Vladislava Petrovskaia form & Milana Maslenkova form
Vladislava Petrovskaia - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Milana Maslenkova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |