ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Vladica Babic | Demi Tran | 6-1, 6-1 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladica Babic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladica Babic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vladica Babic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vladica Babic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladica Babic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladica Babic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladica Babic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vladica Babic vs. Demi Tran - Vzájemné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Vladica Babic | Demi Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Vladica Babic form & Demi Tran form
Vladica Babic - poslední zápasy
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tucson - tvrdý | ||||
23.11.19 čtvrtfinále | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.19 2. kolo | vs. Brynn Boren | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.11.19 1. kolo | vs. Safiya Carrington | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
31.10.19 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Giuliana Olmos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Diana Tkachenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Morra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
10.07.19 kvalifik. | vs. Nastja Kolar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alycia Parks | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shreveport - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Keisha R. Clousing | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Demi Tran - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |