Sevil Yuldasheva vs. Vlada Koval

Sevil Yuldasheva vs. Vlada Koval - Almaty - porovnání

ZÁPAS

Sevil Yuldasheva Vlada Koval

STATISTIKY ZÁPASU


Sevil Yuldasheva
Uzbekist
09.01.02, 17 Let




860
3

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.07.01, 18 Let




557
35
16 819 $
Vlada Koval
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sevil Yuldasheva vs. Vlada Koval - Vzájemné zápasy

12.09.182. koloVlada KovalSevil Yuldasheva6-3, 6-3 detail zápasuKazakhstan Almaty antuka

Sevil Yuldasheva - poslední zápasy

France W15 Les - tvrdý
23.07.19
1. kolo
vs. Diana Martynov2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan W25 Fergana - tvrdý
05.06.19
1. kolo
vs. Sabina Sharipova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.06.19
kvalifik.
vs. Sultonova Nilufar6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Namangan - tvrdý
01.05.19
1. kolo
vs. Amina Anshba2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
23.04.19
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
16.04.19
1. kolo
vs. Ioana Gaspar1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Vitalia Stamat4-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Veselova3-6, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
13.02.19
kvalifik.
vs. Elena Malygina1-6, 7-64, 6-10 prohradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
17.12.18
2. kolo kval.
vs. Eliz Maloney1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
10.12.18
2. kolo kval.
vs. Mariaryeni Gutierrez2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
12.11.18
1. kolo
vs. Elena Gemovic6-4, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.18
2. kolo
vs. Xenia Knoll0-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Mary Closs6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Anna Iakovleva7-5, 3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
17.09.18
1. kolo
vs. Maria Shusharina2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Vlada Koval3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Alisa Rastegaeva4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Francesca Dell'Edera0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Namangan - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Margarita Lazareva4-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Makhira Alimova6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Andijan - tvrdý
28.05.18
1. kolo
vs. Valeriya Zeleva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Karshi - tvrdý
23.04.18
1. kolo
vs. Angelina Gabueva3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Dmitrieva4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
10.04.18
1. kolo
vs. Pranjala Yadlapalli0-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.04.18
kvalifik.
vs. Olesya Kim7-5, 2-1, Olesya Kim - skrečvýhradetail zápasu
08.04.18
1. kolo kval.
vs. Valeriya Pogrebnyak6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
23.09.17
1. kolo kval.
vs. Ipek Soylu0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
18.09.17
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva6-74, 4-6 prohradetail zápasu

Vlada Koval - poslední zápasy

Kazakhstan W80 Nur - tvrdý
17.07.19
1. kolo
vs. Akiko Omae6-75, 4-6 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Kwan Yau Ng6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
04.07.19
2. kolo
vs. Ana Lantigua De La Nuez4-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Jana Bojovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
11.06.19
kvalifik.
vs. Anastasia Detiuc2-6, 7-5, 3-10 prohradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Nika Shytkouskaya6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Estelle Cascino1-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.06.19
kvalifik.
vs. Sofya Golubovskaya6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Ovcharenko6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Grado - antuka
28.05.19
kvalifik.
vs. Agnes Bukta4-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Fiona Ganz6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia W25 Khimki - tvrdý I.
01.05.19
1. kolo
vs. Varvara Gracheva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia W25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
28.02.19
2. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.02.19
1. kolo
vs. Anna Bondar7-64, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
21.02.19
2. kolo
vs. Gyulnara Nazarova6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.02.19
1. kolo
vs. Tamara Malesevic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
15.02.19
čtvrtfinále
vs. Yekaterina Dmitrichenko4-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
14.02.19
2. kolo
vs. Gyulnara Nazarova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.19
1. kolo
vs. Arina Folts6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
25.01.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Gasanova6-2, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
24.01.19
2. kolo
vs. Anna Morgina7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.19
1. kolo
vs. Miharu Imanishi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Katyarina Paulenka6-72, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Natalia Vikhlyantseva6-73, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Sabine Lisicki3-6, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva1-3, - Vlada Koval - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Maria Shusharina3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Ania Hertel6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-3 výhradetail zápasu
<